Учні школи №6 відвідали екскурсію у міській раді та отримали сувенірну проскурівську бону

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому тривають екскурсії міською радою для школярів міста. Цього разу цікаву екскурсію провели для п’ятикласників СЗОШ № 6

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, Хмельницька спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 розташована у провулку Володимирському, 12. Заклад заснували ще у 1937 році. Тоді це була «Російська чоловіча школа №6». У 1944 році тут почали вивчати новий предмет - німецьку мову. З 1992 року заклад функціонує як загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу з українською мовою навчання. Зараз тут навчається 648 учнів. Цей навчальний заклад потрапив до переліку шкіл України, які беруть участь у проекті «Школи – партнери майбутнього». Ця ініціатива діє з 2008 року за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На мовні курси та для участі у різних проектах в європейських країнах вчителі спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 відправляють своїх учнів вже майже десять років поспіль.

У п'ятницю, 17 листопада, на екскурсію до міської ради завітали учні СЗОШ №6. Керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій привітала гостей та провела для них цікаву екскурсію міською радою. Насамперед, п'ятикласники відвідали сесійну залу. Тут вони дізнались про з особливості роботи міської ради та виконавчого комітету. Учні розповіли Юлії Сергіївні про те, як проводять вільний від навчання час, які гуртки вони відвідують, чим цікавляться тощо. Також дітки поділилися своїми думками щодо того, яким хочуть бачити рідне місто у майбутньому. Крім того, вони активно обирали серед однокласників міського голову, його заступників та секретаря міської ради. Школярам навіть вдалося посидіти на робочих місцях депутатів у залі. Діти активно обговорювали між собою екскурсію. Потім усі сфотографувалися на згадку.

Також традиційно школярі дізналися багато цікавих історичних фактів про місто. Учні побачили галерею з портретами колишніх міських голів. Працівник музею історії міста Вікторія Папонова вручила діткам, які правильно відповідали на питання, сувенірну проскурівську бону. Науковці музею історії міста відтворили грошову одиницю часів доби УНР, яка мала обіг лише у Проскурові, коли міським головою був Микола Сікора.

Діти були у захваті від цікавого дня, проведеного у міській раді. На завершення зустрічі п'ятикласникам вручили символічні подарунки. Юлія Сабій щиро побажала дітям нових досягнень та успіхів в усьому.

Екскурсанти завдяки жеребкуванню визначили, що наступними міську раду відвідають учні ЗОШ №14.

Може бути цікаво: