У мікрорайоні Гречани з'явиться нова транспортна «кишеня»

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому, біля стадіону «Локомотив», планують розширити проїзну частину і облаштувати транспортну «кишеню». На це з міського бюджету буде виділено 418 тисяч гривень. Ремонтні роботи планують завершити до кінця листопада.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», дорога по вулиці Курчатова, яка в мікрорайоні Гречани, вузька і розрахована на дві смуги руху. Біля зупинки СКЦ «Плоскирів», коли зупиняється тролейбус, автобус або маршрутне таксі, інший транспорт повинен об'їжджати по зустрічній смузі. А завдяки новій заїзній «кишені» буде створено комфортний заїзд для транспорту.

Гроші з міського бюджету на облаштування транспортної «кишені» вже виділили. На ремонтні роботи потрібно 418 тисяч гривень. Управління житлово-комунального господарства провело тендер і визначило переможця. Будувати транспортну «кишеню» буде ТОВ «Будмаксплюс». Відповідно до умов договору, усі роботи повинні завершити  до 30 листопада. Однак наразі не відомо, чи підрядники встигнуть виконати роботи. У такому разі управління ЖКГ буде проводити новий тендер та шукатиме інше підприємство.

«Договір ми заключили. Захотів робити кишеню лише «Будмаксплюс». Поки у них немає вільних працівників. Вони зайняті на інших об’єктах. Коли звільняться, мають приступити до робіт на Курчатова. Якщо погода не завадить, то мають завершити усе цього року. Якщо ні, то договір ми розірвемо і проведемо новий тендер наступного року», - розповів начальник відділу безпеки дорожнього руху УЖКГ Хмельницької міської ради Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, що на зупинці «Вулиця Нижня Берегова» недавно облаштували транспортну «кишеню» та встановили нові світильники. Тут розширили проїзну частину та оновили асфальтове покриття. На проведення капітального ремонту виділили 660 тисяч гривень з міського бюджету. Усі необхідні роботи виконувало ТзОВ «Гранд Дорбуд»За словами Олександра Ковальчука, вартість цієї «кишені» більша від запланованої на Курчатова через обсяг робіт. На Бандери переносили електроопори, а біля «Локомотиву» цього робити не потрібно, крім того, довжина кишені там більша.

Ще одну транспортну «кишеню» облаштували на вулиці Трудовій. Також тут встановил новий світлофор та облаштували зупинку. На це виділили 830 тисяч гривень.

Вулиці, що згадуються: