У Хмельницькому відбудеться безкоштовне заняття з англійської мови, присвячене темі кіно

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельничани можуть покращити свій рівень знань з англійської мови абсолютно безкоштовно. У Хмельницькому відбудеться ще одне заняття «English Speaking Club», присвячене темі кіно. Модераторами зустрічі будуть американські волонтери Корпусу Миру Ешлі Олет та Роберт Фресеніус.

Як повідомляє «Хмельницький»відомо, що іноземну мову потрібно регулярно практикувати, дивитися фільми, читати літературу, спілкуватися тощо. Це дозволить підвищувати свій рівень знань та не забувати основні правила. У сучасному світі знання англійської мови є дуже важливими для працевлаштування у престижну компанію.

Цього року, влітку, у Хмельницькому відновив свою діяльність «English Speaking Club». Відвідувачі клубу можуть розвинути свої навики володіння англійською мовою, поспілкуватись з однодумцями на цікаві теми та удосконалити свої знання. Кожне заняття клубу є тематичним. Відвідувачі активно спілкуються між собою у приємній атмосфері. 

Чергове англомовне заняття відбудеться вже цієї п’ятниці, 17 листопада, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Заняття розпочнеться 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Заняття буде присвячено темі: «Фільми». Хмельничани можуть прийти та вдосконалити свій рівень знань з англійської мови. У кожного з нас є свої улюблені жанри фільмів. Хтось надає перевагу комедії, бойовикам або трилерам, а комусь більше подобаються мелодрами чи детективи. Фільми здатні змусити нас сміятися або плакати, надихають нас на добрі вчинки, яскраві подорожі, вчать бути цілеспрямованими. У кожного з нас є улюблений актор або актриса. Цього разу під час заняття усі відвідувачі зможуть обговорити кінокартини, які змінили їхнє життя, які запам'яталися чимось особливим. Заняття дозволить розвинути мовні навички та корисно провести час у затишній атмосфері разом з однодумцями.

Заняття з англійської мови для хмельничан проведуть американські волонтери Корпусу Миру Ешлі Олет та Роберт Фресеніус. Понад рік тому Ешлі переїхала з США до України. Дівчина завжди мріяла стати волонтером і досягла цього. Ешлі познайомилася з новими людьми, вивчила українську мову та культуру. За її словами, важливо, щоб кожен відвідувач занять прагнув розвиватися та вдосконалювати свої навички.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: