У Хмельницькому ліцеї №17 з'явиться нова спортивна зала

Ви є тут

Инна Хананова

У молодшій школі ліцею №17 немає спортивної зали. Тому уроки фізичної культури проводять у невеличкій кімнаті, площа якої становить майже 30 квадратних метрів. У департаменті освіти і науки розповідають, що незабаром цю проблему повинні вирішити.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», будівлю, в якій сьогодні навчаються наймолодші учні ліцею №17, побудували ще у 1939 році. Однак тоді її зводили не для навчального закладу, тому у молодшій школі немає необхідної спортивної зали. Недавно уроки фізкультури проходили у невеличкій кімнати, площею 60 квадратних метрів. Однак її розділили для того, щоб облаштувати ще один навчальний клас.

Директор депаратменту освіти і науки Роман Миколаїв зазначає, що ліцей №17 дуже популярний у Хмельницькому і багато батьків прагнуть, щоб їхня дитина здобувала знання саме у цьому навчальному закладі. Тому було вирішено актову залу, яка була одночасно і спортивною, перебудувати під навчальний клас. Тому фактично спортивна зала зникла.

Роман Миколаїв переконує, що належна спортивна зала у ліцеї №17 буде облаштована вже у наступному навчальному році. Для цього планують переобладнати складське приміщення, яке має площу майже 180 метрів квадратних.

За словами директора ліцею №17 Вадима Пірога, тут потрібно капітально відремонтувати підлогу, дах, системи тепло- і водопостачання тощо. Спортивну залу планують зробити з гімнастичним покриттям. Поряд також хочуть добудувати роздягальню та вбиральню. У свою чергу, Роман Миколаїв сподівається на зведення другого поверху. При можливості там обладнають ще декілька класних кімнат.

Реалізацію цих планів розпочали з розробки проектно-кошторисної документації. На її виготовлення вже виділили 200 тисяч гривень з міського бюджету. За словами Романа Миколаїва, тендер на проведення робіт планують оголосити у лютому чи в березні. Тому у квітні або травні можна буде підписати договір з підрядною організацією. Тоді влітку розпочнуться необхідні ремонтні роботи. Також планується утеплити харчоблок та облаштувати спортивний майданчик.

Може бути цікаво: