Ви є тут

Майстер-класи, тренінги та оздоровчі техніки: у Хмельницькому відбудеться фестиваль гармонійного розвитку

Инна Хананова

У Хмельницькому відбудеться XII фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво Бути..!». Захід проходитиме 25-26 листопада.

Як повідомляє «Хмельницький», багатьох людей хвилюють питання міцних стосунків, досягнення успіху, оздоровлення та зміни життя у кращу сторону. Відповіді на ці та інші питання хмельничани можуть отримати, відвідавши фестиваль гармонійного розвитку. Майстри з різних куточків України розкриють відвідувачам секрети успішних стосунків між чоловіком та жінкою, поділяться основами самовдосконалення, розкажуть про те, як стати успішним та щасливим тощо.

Фестиваль дуже популярний серед багатьох хмельничан, адже він стане вже дванадцятим. Кожен зможе обрати щось для себе, відвідати цікаві авторські семінари та дізнатися багато корисної інформації.

Фестиваль розрахований на широке коло відвідувачів. Майстри будуть розглядати теми, які пов'язані зі здоров'ям, стосунками між чоловіком та жінкою, творчістю, бізнесом тощо. Також на відвідувачів чекає багато сюрпризів. Кожен зможе придбати екологічні продукти, розвиваючу тематичну література або унікальні вироби народної творчості на ярмарку. Протягом двох днів фестивалю будуть проходити різноманітні цікаві семінари, тренінги, майстер-класи, психологічні ігри, презентація авторських методик оздоровлення, заняття з арт-терапії, йоги, тайського масажу тощо. Учасники фестивалю будуть танцювати, займатися гімнастикою та інше.

Організатор фестивалю Леся Іващенко розповідає, що головна мета заходу полягає у тому, щоб подарувати людям надію та віру у свої сили. Назва заходу обрана не просто так, вона є символічною. Мистецтво бути означає не лише жити, а бути наповненим любов'ю та вміти бути собою.

Отже, усі бажаючі можуть відвідати фестиваль гармонійного розвитку, який проходитиме за адресою: вул. Проскурівська, 61, (приміщення УПК, біля пам'ятника «Янгол скорботи»). 

Вулиці, що згадуються: