Ви є тут

У Хмельницькому волонтер Корпусу Миру проведе безкоштовне заняття з англійської мови

Инна Хананова

Хмельничани можуть покращити свій рівень знань з англійської мови абсолютно безкоштовно. У Хмельницькому відбудеться ще одне заняття «English Speaking Club», присвячене темі звичок. Заняття буде проводити волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет.

Як повідомляє «Хмельницький», якщо не підтримувати на практиці навички з іноземної мови, то з плином часу можна забути основні правила та граматику. Тому потрібно регулярно читати книги та наукові статті, спілкуватися і дивитися фільми іноземною мовою тощо. У сучасному світі знання англійської мови є дуже важливими для працевлаштування у престижну компанію.

У Хмельницькому, з 18 серпня «English Speaking Club» відновив свою роботу. Відвідувачі клубу можуть розвинути свої навики володіння англійською мовою, поспілкуватись з однодумцями на цікаві теми та удосконалити свої знання. Кожне заняття клубу присвячується різній темі. Відвідувачі активно спілкуються між собою у приємній атмосфері. 

Чергове англомовне заняття відбудеться вже цієї п’ятниці, 10 листопада, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Заняття розпочнеться 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Заняття буде присвячено темі: «Звички». Усі охочі можуть прийти та вдосконалити свій рівень знань з англійської мови. У кожної людини є свої звички. Хтось обов'язково розпочинає ранок з ароматної кави, у когось є звичка щодна займатися спортом та пити 1,5 літри чистої води тощо. Також у деяких людей є і погані звички, такі як: вживання алкогольних напоїв, солодощів, тютюнопаління та інше. Цього разу під час заняття усі відвідувачі зможуть поспілкуватися про свої звички та захоплення. Це дозволить попрактикувати англійську мову у затишній атмосфері. Учасники будуть грати у цікаві ігри та слухати приємну музику. Усі зможуть корисно та активно провести час, розвинути мовні навички. 

Навчатиме англійської мови хмельничан волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Понад рік тому вона залишила США та приїхала до України. У дівчини була мрія стати волонтером. Ешлі познайомилася з новими людьми, вивчила українську мову та культуру. Волонтер зазначає, що важлим для кожного відвідувача занять є бажання розвиватися та вдосконалювати свої навички.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: