На сайті «Хмельницьктеплокомуненерго» з'явився «Особистий кабінет споживача»

Ви є тут

Инна Хананова

Тепер хмельничани можуть зручно перевірити рахунки за тепло завдяки «Особистому кабінету споживача» на сайті міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго».

Як повідомляє «Хмельницький», вчора, 1 листопада, на сайті «Хмельницьктеплокомуненерго» почав працювати «Особистий кабінет споживача». Наразі послуга функціонує у тестовому режимі.

Тепер хмельничани можуть отримати усі потрібні дані про розрахунки за тепло зручно та швидко. Для цього не доведеться виходити з дому. Для того, щоб скористатися новим сервісом, споживачам потрібно зареєструватися, вказавши логін та пароль.

Водночас у сервісному центрі МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» нагадують місцевим мешканцям про те, що власники квартирних лічильників гарячої води і теплової енергії, повинні обов'язково вчасно передавати до абонентської служби підприємства показники лічильників. Це дозволить уникнути непорозумінь та неточночностей. Тому до тридцятого числа поточного місяця потрібно подавати показники. Оскільки швидка та достовірна подача показників споживачем впливає на те, чи коректно вони будуть вказані у розрахунку-платіжці.

Також варто додати, що хмельничани можуть передати показники лічильників можна за допомогою таких способів:

  • 619-300 (багатоканальний) - з понеділка по четвер, з 08:00 до 17:00 та у п'ятницю — з 08:00 до 16:00;
  • (067) 311-45-67 (Київстар) — з понеділка по четверг з 08:00 до 17:00 та у п'ятницю - з 08:00 до 16:00;
  • https://www.teplo.km.ua/spogyvacham/stanrahunku.html — цілодобовий сервіс офіційного сайту підприємства, який працює в електронному режимі.

Тобто можна використовувати один із цих способів.

Усі бажаючі можуть висловити свої пропозиції щодо покращення роботи «Особистого кабінету споживача» та поставити запитання. Для цього слід надіслати листа на електронну адресу: kabinet@teplo.km.ua.