Ви є тут

У Хмельницькому сталася пожежа в реабілітаційному центрі. Врятовано 38 дітей

Инна Хананова

Вчора, 31 жовтня, виникла пожежа в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик». Вогонь на вулиці Конєва гасили 30 рятувальників. Полум'я вдалося загасити о 21:42 та евакуювати діток. Зараз встановлюються причини виникнення загорання.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Хмельницькій області, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик» знаходиться на вулиці Конєва, 5/1. Директор Центру Черпіта Григорій Олексійович розповів, що «Подолянчик» був створений на базі притулку. У закладі, протягом 3-9 місяців, перебувають діти віком від 3 до 18 років. Центр забезпечує всебічну опіку над своїми вихованцями, а також сприяє їх поверненню у рідні або ж у нові сім’ї.

Вчора, 31 жовтня,близько 21:21, виникла пожежа в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик». На місце події одразу викликали пожежно-рятувальні підрозділи Хмельницького гарнізону. Рятувальники швидко прибули за вказаною адресою та разом з персоналом евакуювали дітей. Далі працівники ДСНС почали гасити пожежу в актовому залі будівлі. На цей момент вогонь встиг поширитися на площу 50 квадратних метрів. За даними рятувальників, на місці події було дуже сильне задимлення. Тому вони працювали у спеціальних засобах захисту органів зору та дихання.

Завдяки швидкій та злагодженій роботі вогнеборців було врятовано 38 дітей. Вихованців закладу автобусом ДСНС транспортували в найближчий заклад з нічним перебуванням дітей.

Пожежу локалізували та загасили протягом п'яти хвилин. Загалом вогонь гасили 30 рятувальників на семи одиницях пожежної техніки.

На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав. Зараз слідчі встановлюють усі причини виникнення пожежі, деталі справи та збитки, завдані вогнем.