Ви є тут

Інспектор Фреймут перевіряла сумки хмельничан

Инна Хананова

Відома телеведуча, журналіст, актриса, а з  недавнього часу багатодітна мама Ольга Фреймут знову у Хмельницькому. Але цього разу не з перевірками та ревізіями.

У п'ятницю, 27 жовтня у Хмельницькій обласній філармонії відбувся майстер-клас від Ольги Фреймут «Як стати ведучою власного життя». На зустріч прийшло чимало дівчат, було й троє чоловіків, яких Ольга відмітила окремо.  

Відома українка, яка декілька років входила до рейтингу найвпливовіших жінок України давала поради: як правильно будувати кар’єру, як бути справжньою леді, як поводити себе в сім’ї; розповідала історії з життя: як працювала за кордоном, як була коханкою, як будує відносини з чоловіком, як поєднує материнство та кар’єру. Учасники майстер-класу мали можливість задати запитання зірковій гості, на які вона охоче  відповідала.

Не обійшлось і без перевірок. Ольга Фреймут запросила на сцену 6 дівчат зі своїми сумками і провела в них ревізію. Виявляється, окрім косметики, записників, ручок, ключів, гаманців, у сумках наших землячок можна знайти сукні, колготки і навіть, станки для бриття!  А ще перевіряла чи є жуйки на кріслах філармонії. Виявляється, що є і чимало.

Ольга Фреймут закликала дівчат завжди рухатись вперед до своєї цілі, не слухаючи нікого; завжди вимагати достойну оплату своєї праці; не засиджуватись у декреті, бо дітям потрібно не лише «варити супи і міняти підгузники», а ще й забезпечити щасливе дитинство, освіту і майбутнє; завжди тримати себе у формі і бути цікавою для чоловіка.

Наприкінці зустрічі відбувся розіграш цінних призів від спонсорів заходу. А в фойє філармонії було облаштовано 4 фотозони, де можна було сфотографуватись з Ольгою Фреймут і, звичайно, взяти автограф. А ще всі бажаючі мали можливість придбати книгу зіркової гості «Де їсть і з ким спить Фреймут».