Як розпочату власну справу: у Хмельницькому стартують тренінги для активної молоді

Ви є тут

Инна Хананова

У листопаді, Хмельницькому, стартує серія тренінгів «Як віднайти та розпочату власну справу». Проект орієнтований на хмельничан, які прагнуть займатися власним цікавим бізнесом.

Як повідомляє «Хмельницький», багатьох людей, які прагнуть відкрити власний бізнес та стати підприємцями турбують важливі питання. Як поєднувати сім'ю та заняття улюбленою справою? Які перші кроки слід зробити для втілення своєї мрії? Як започаткувати та вести підприємницьку діяльність у місті Хмельницькому? Як знайти підприємницьку ідею? На ці та багато інших питань відповідатимуть досвідчені тренери. Завдяки семінарам хмельничани зможуть дізнатися, які виклики та перешкоди чекатимуть на них під час відкриття власної справи. Відвідувачі тренінгів зможуть сформувати своє уявлення про переваги та недоліки започаткування власного бізнесу. 

Відвідувачі курсу будуть вчитися аналізувати бізнес-процеси, планувати та організовувати свій час, визначати пріоритети тощо. Також хмельничани зможуть дізнатися про методи та принципи ведення підприємницькох діяльності. Заняття проводитимуть кваліфіковані тренери, які будуть навчати хмельничан основам ведення вдасної справи.

Цей курс буде корисним для усіх, хто прагне стати успішним підприємцем, покращити свої навички, підвищити свій рівень знань та розвивати рідне місто.

Організатор тренінгів Соціальна ініціатива УГКЦ «Хтось не зробить». Учасниками цікавого курсу про  можуть стати усі бажаючі хмельничани віком від 18 років. Для участі у проекті потрібно зареєструватися та заповнити анкету. Зустрічі будуть проходити щосереди, у листопаді. Загалом курс передбачає проведення трьох занять.

Нагадаємо, що недавно у Хмельницькому завершився курс «Школа молодого підприємця». Двадцять сім молодих та активних хмельничан отримали сертифікати про проходження курсу «Школа молодого підприємця». Усі заняття проекту проходили в приміщенні Хмельницького університету управління та права. Під час навчання учасники отримали багато корисних знань.