Ви є тут

«Професійний м'яч»: для маленьких хмельничан відкрили секцію з футболу

Инна Хананова

У Хмельницькому відкрили секцію з футболу для маленьких хмельничан. Тренуються юні футболісти на базі загальноосвітньої школи №10.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», усіх бажаючих діток від 4 років запрошують навчитися основам найпопулярнішого виду спорту. Заняття проходять безкоштовно. Секцію з футболу, яка називається «Професійний м'яч», відкрили за ініціативи Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання та міського управління молоді та спорту.

Наразі у секції функціонує дві групи. В одній з них маленькі футболісти займаються вже протягом півроку, а до іншої - ще триває набір. Директор Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання Олексій Янчук розповів, що в основній групі займаються хлопчики, які пройшли курс навчання, вони вже добре вміють працювати з м'ячем, мають хорошу фізичну підготовку для свого віку. Також є молодша група, в яку приходять початківці.

Мати шестирічного хмельничанина Анна Дронг записала сина до секції два місяці тому. Результати Євгена приємно радують батьків. Хлопчик став краще бігати та почав проявляти більше самостійності. Жінка розповідає, що тут працюють чудові тренери, які надають усі необхідні знання та навички.

З дітками віком 5-6 років займається досвідчений тренер Роман Шевчук. Він зазначає, що незважаючи на власні знання, біля діток навчається і сам. За його словами, чим менша за віком дитина, тим легше її навчити основам футболу. Також для дітей проводять різні рухливі ігри, естафети, щоб їм було цікаво займатися та щоб тренування подобалися відвідувачам секції.

Діти тренуються тричі на тиждень у спортивному залі загальноосвітньої школи №10, яка знаходиться на вулиці Водопровідній, 11. Тут є все необхідне для проведення занять. За кошти з міського бюджету придбали м'ячі, координаційні драбини, тренувальні бар'єри, розміточні конуси та фішки.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: