Ви є тут

У Хмельницькій міській поліклініці №2 з'явився спеціалізований психіатричний кабінет

Инна Хананова

У Хмельницькій міській поліклініці №2 відкрили спеціалізований психіатричний кабінет. Сюди за психологічною допомогою можуть звернутися усі, хто цього потребує.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, сучасний шалений ритм життя переповнений щоденними турботами і проблемами. Багато людей часто перебувають у стресовому  стані, поганому настрої тощо. Тому у міській поліклініці №2, з'явився «Кабінет розладів, пов’язаних зі стресом та медико-психологічної реабілітації їх наслідків». Люди, які страждають на психічні розлади, зможуть отримати тут кваліфіковану допомогу. Цей кабінет створили для громадян, які страждають на психічні розлади, пов’язані зі стресом. Хмельничани, яким необхідна подальша адаптація в суспільному житті, можуть звернутися до спеціаліста, отримати вичерпну консультацію та необхідне лікування. Також це дозволить попередити можливий розвиток психічних захворювань.

Люди, які мають проблеми психічного здоров’я, переважно, отримують лікування в психіатричних стаціонарах. Таким чином, амбулаторна допомога використовуються не в повному обсязі. Саме тому виникла ідея створити такий кабінет, де громадяни можуть отримати кваліфіковану допомогу амбулаторно. 

Громадяни, які хворіють на післястресові розлади, можуть отримати у кабінеті психіатричну, психотерапевтичну та психологічну допомогу. Також буде проводитися робота, спрямована на попередження поширення післястресових та психосоматичних розладів. Крім того, будуть надаватися психокорекційна та психотерапевтична допомога учасникам АТО та членам їхніх родин.

Звертатися за допомогою психіатра можуть хмельничани, які мають:

  • психічні розлади непсихотичного характеру;
  • розлади настрою;
  • невротичні, пов’язані зі стресом та соматоформні розлади.

Психіатричний кабінет працює в міській поліклініці №2, яка знаходиться за адресою: Проспект Миру, 61. Звернутися до фахівця можна з 08:00 до 18:00.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: