Ви є тут

Хмельницькі школи отримають 3 мільйони гривень на придбання комп'ютерної техніки

Инна Хананова

Сьогодні, 25 жовтня, під час сесії Хмельницької міської ради, депутати проголосували за виділення 3 мільйонів гривень субвенції на освіту.

Як повідомляє «Хмельницький», сьогодні депутати ухвалили зміни до бюджету на 2017 рік. За рішення щодо виділення трьох мільйонів гривень державної субвенції на освіту проголосували 38 депутатів із 40 присутніх. Ці гроші будуть виділені на придбання необхідної комп'ютерної техніки для хмельницьких шкіл . 

Гроші отримають 15 шкіл міста. Саме на таку кількість навчальних закладів розрахована державна субвенція. Відповідно кожній школі буде виділено по 200 тисяч гривень на закупівлю комп'ютерів, мультимедійних дошок тощо. Завдяки цьому вдасться повною мірою запустити електронний журнал у школах. Про це розповів на сторінці департаменту освіти і науки у соцмережі Роман Миколаїв.

«Щойно ХVIII сесія Хмельницької міської ради проголосувала виділення 3 млн. державної субвенції на закупівлю комп'ютерної техніки для шкіл міста, 15 наших шкіл отримають по 200 тисяч гривень. Електронний журнал запрацює повною мірою», - написав Роман Миколаїв. 

Крім того, за словами керівника департаменту освіти і науки, деякі навчальні заклади придбають нові меблі у їдальні, зручні парти та мультимедійні дошки. Це дозволить покращити процес навчання дітей.

Нагадаємо, що до кінця року електронні журнали повинні з'явитися в усіх хмельницьких навчальних закладах. Ними будуть користуватися педагоги, батьки та працівники профільного департаменту. Учні не матимуть доступу до цього сервісу. В електронному  журналі  можна буде поспілкуватися і з вчителями, і з батьками школярів. Також цей сервіс дуже зручний, адже у будь-який час батьки можуть за допомогою смартфону, планшета чи комп'ютера переглянути, що їхня дитина робила у школі, яку тему школярі вивчали певного дня на уроці, за що дитина отримала оцінку і яке в неї домашнє завдання. Наразі електронні журнали впровадили в НВО №1. На розробку онлайн сервісу та впровадження електронних журналів з міського бюджету виділили 75 тисяч гривень. 

Може бути цікаво: