Ви є тут

З 29 жовтня через Хмельницький курсуватиме новий нічний експрес

Инна Хананова

Незабаром у свій перший рейс вирушить нічний швидкий експрес №12/11 «Львів–Одеса». Він буде здійснювати зупинку у Хмельницькому. Всі бажаючі вже можуть придбати квитки.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу «Укрзалізниці», цей новий рейс запровадили для того, щоб поліпшити залізничне сполучення між діловими та туристичними центрами Західної та Південної України. Тепер громадянам буде зручніше дістатися зі Львова до Одеси і навпаки. Новий нічний експрес буде курсувати через день. Зі Львова він буде їхати по парних числах місяця, з Одеси – по непарних. У свій перший рейс потяг вирушить у неділю, 29 жовтня.

Зі Львова поїзд відправлятиметься о 22:15. Він буде зупинятися на таких чотирьох станціях:

  • Тернопіль,
  • Хмельницький (02:10-02:13), 
  • Жмеринка, 
  • Подільськ.

В Одесу потяг прибуватиме о 08:35. З Одеси до Львова поїзд №11/12 вирушатиме о 21:55. В наше місто він прибуде о 04:20. А вже о 07:55 потяг буде у Львові. Повну відстань від Львова до Одеси нічний швидкий потяг долатиме за десять годин двадцять хвилин.

Додамо, що нічний швидкий поїзд №26/25 «Львів–Одеса» долає відповідний маршрут за 12 годин 10 хвилин. Таким чином, громадяни можуть прибути у потрібне місто на дві години швидше.

У складі нового нічного експреса буде 7 нових пасажирських вагонів, а також 3 пасажирські вагони, які капітально відремонтували. Загалом у потязі налічується 348 місць. Пасажири можуть обирати серед 8 купейних та 2 вагонів СВ.

Усі бажаючі вже мають можливість купити квитки на новий потяг в кассах або замовити онлайн за допомогою інтернету. Ціна на один квиток СВ зі Львова до Хмельницького дорівнює 332 гривні.

Нагадаємо, що з третього листопада через Хмельницький буде курсувати новий швидкісний потяг «Інтерсіті» № 747/748 «Київ – Тернопіль – Київ».