У міській дитячій лікарні з'явиться тренінговий центр

Ви є тут

Инна Хананова

У міській дитячій поліклініці та лікарні з'являться нові розвиваючі іграшки та необхідна техніка для проведення тренінгів. Усе необхідне придбають у рамках проекту, розробленого активістами громадської організації «Щасливе материнство».

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», замість одноманітних стін - яскраві та цікаві малюнки. У міській дитячій лікарні продовжують оновлювати інтер'єр. Цього разу свої ідеї запропонували активісти громадської організації «Щасливе материнство». За словами заступника голови ГО Група підтримки грудного вигодовування «Щасливе материнство» Катерини Тюріної, у медичному закладі з'являться нові іграшки, розвиваючий килимок, дошки для малювання тощо. Таким чином, дітки зможуть цікаво та змістовно проводити своє дозвілля. Також планують придбати телевізор, на якому будуть демонструвати мультфільми. Крім того, у холі на третьому поверсі дитячої поліклініки буде проведено ремонт. Тут повинні замінити двері у кабінетах спеціалістів.

Також відомо, що у рамках проекту на базі міської дитячої лікарні буде працювати тренінговий центр. Тут будуть проводити безкоштовні різноманітні цікаві конференції. До них будуть залучати лікарів та батьків. Усе обладнання буде розташовано в актовій залі. Катерина Тюріна запевнила, що протягом місяця все має бути виконано. З міською радою вже підписано договір та очікується перерахунок коштів.

Загалом на втілення ідеї потрібно понад 96 тисяч гривень. З міського бюджету на реалізацію проекту виділили 80 тисяч гривень. Решту грошей будуть вкладати активісти.

Додамо, що недавно у міській дитячій поліклініці та лікарні недавно презентували зони відпочинку для діток. Адміністрація закладу планує і надалі робити інтер'єр яскравим та цікавим для малюків.

Може бути цікаво: