Незабаром на Озерній відкриють нову сімейну амбулаторію

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому працює 23 сімейні амбулаторії. До кінця року у різних мікрорайонах міста заплановано відкрити ще декілька.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», в рамках реформування галузі охорони здоров'я у Хмельницькому минулого року розмежували первинний та вторинний рівень медичної допомоги. Дільничні терапевти та педіатри приймають громадян у сімейних амбулаторіях. Зараз їх в місті налічується 23. Однак більшість з них поки працюють на базі поліклінік. Після закінчення ремонту частину з них відокремлять. 

До кінця цього року заплановано відкрити ще декілька амбулаторій. Зараз облаштовують нову амбулаторію у мікрорайоні Озерна. Вона буде знаходитися на вулиці Залізняка, 34/1. Також заплановано відкрити аналогічну медичну установу у приміщенні дитячого відділення стоматологічної поліклініки. Також у Хмельницькому облаштовують ще дві амбулаторії на Зарічанській. Крім того, наразі готується необхідна проектно-кошторисна документація для нової амбулаторії на Кам'янецькій, 76. Ремонтні роботи тут планують розпочати у наступному році.

За словами заступника начальника управління охорони здоров'я Людмили Слободяник, в амбулаторних закладах міста впроваджують програму «Поліклініка без черг». Її суть полягає в тому, що пацієнти зможуть записуватися на прийом до лікаря первинної ланки за допомогою телефону або інтернету. Нова система також не виключає запис у реєстратурі при індивідуальному відвідуванні.

Нагадаємо, що у вересні, у мікрорайоні Ружична, відкрили нову сімейну амбулаторію. Тут знаходяться маніпуляційна, кабінет щеплень та кімната для денного стаціонару. Також у сімейній амбулаторії №7 є необхідні глюкометри, тести-смужки на вимірювання рівня глюкози, новий кардіограф та інгалятор. Медичний заклад облаштували на першому поверсі приміщення районної податкової служби.

Може бути цікаво: