Хмельничани можуть взяти участь у конкурсі спортивної фотографії

Ви є тут

Инна Хананова

Усі бажаючі хмельничани можуть взяти участь у конкурсі спортивної фотографії. Його організовує Національний олімпійський комітет України. Конкурс проводиться окремо серед фотографів-професіоналів, аматорів та дітей до 16 років.

Як повідомляє «Хмельницький», усі бажаючі хмельничани мають чудову нагоду позмагатися у конкурсі спортивної фотографії. Мета конкурсу полягає в тому, щоб популяризувати олімпійський рух серед молоді, а також спонукати активних громадян до творчої діяльності. Крім того, конкурс повинен залучити молодих людей до активних занять спортом та до здорового способу життя. Також він має зробити престижним український спорт у світі.

Світлини можуть бути на тему активного дозвілля, Олімпійського руху, видів спорту тощо. До конкурсу можуть долучитися як професіонали, так і просто любителі. Також є окрема категорія дітей до 16 років. Подавати роботи можна до 15 жовтня цього року. Фотографії слід надсилати на електронну адресу: konkurs.nok@gmail.com.

Один учасник може подати на конкурс максимум 5 робіт. До заявки треба додати заповнений бланк. У ньому слід вказати свої дані, категорію учасника, кількість поданих фотографій, номер телефону. До світлин слід надати інформацію про те, де вони були зроблені та коли. Також потрібен невеличкий опис кожної фотографії.

На конкурс не можна подавати фотографії, на яких зображено політичну символіку, алкогольні напої або тютюнові вироби. Також не можна представляти роботи у вигляді колажу. Крім того, умови конкурсу не дозволяють використовувати комп'ютерну графіку.

Переможця конкурсу будуть визначати члени журі. У кожній категорії буде обрано по три переможця. Вони отримають подарунки та дипломи. Потім їхні роботи опублікують на сайті Національного олімпійського комітету України.