На Прибузькій облаштовують нові паркомісця та квітник

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому продовжують ремонтувати прибудинкову територію по вулиці Прибузькій, 14. Прибудинкову територію розширять для додаткових паркомісць та встелять сучасною бруківкою. Кошти на ремонт виділили з міського бюджету. 

Як повідомляє «Хмельницький»  з посиланням на МТРК «Місто», цього року на ремонт прибудинкових територій виділили 28 мільйонів гривень. Ця сума найбільша за останні кілька років. В міській раді вирішили відмовитися від поточних ремонтів прибудинкових територій. Це пояснюється тим, що такі роботи є недоцільними. Тому на усунення незначних ямковостей виділили з міського бюджету лише 3,5 млн. гривень.

Незабаром двір багатоповерхового будинку по вулиці Прибузькій буде виглядати по-новому. Протягом 34 років існування ця прибудинкова територія не ремонтувалася. Зокрема, на ділянку перед четвертим під'їздом часто скаржилися місцеві мешканці до управління житлово-комунального господарства. Під час складних погодним умов їм було важко виходити з під'їзду і йти на роботу або навчання. Але недавно вода опинилася і в підвалах. Тому мешканці будинку звернулися з цим проблемним питанням до місцевого депутата. Тоді почали розробляти проектно-кошторисну документацію ремонту двору.

Відповідно до проекту робіт на Прибузькій заплановано встелити нову бруківку. Також заплановано розширити цю ділянку для додаткових 25 паркомісць. Наразі підрядники працюють над основою під майбутнє покриття. Також заплановано укріпити вимощення будинку та зробити нові зручні тротуари. Крім того, облаштують територію при в'їзді у двір. Також біля будинку з'явиться гарний квітник. Загалом на ремонт прибудинкової території з міського бюджету виділили 1,5 мільйони гривень.

Нагадаємо, що цього року у Хмельницькому заплановано оновити 30 дворів багатоповерхових будинків.

Вулиці, що згадуються: