На Зарічанській облаштовують парковку та пішохідну доріжку

Ви є тут

Инна Хананова

Автор фото - Василь Камінський

Автор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь Камінський

У Хмельницькому продовжують ремонтувати прибудинкову територію по вулиці Зарічанській, 32. Тут з'явиться нова бруківка та асфальтове покриття.

Як повідомляє «Хмельницький»у 2017 році на капітальне оновлення прибудинкових територій виділили 28 мільйонів гривень. В міській раді вирішили відмовитися від поточних ремонтів прибудинкових територій. Це пояснюється тим, що такі роботи є недоцільними. Тому на усунення незначних ямковостей виділили з міського бюджету лише 3,5 млн. гривень.

Начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок розповів, що у 2017 р. виділили рекордну за останні роки суму на проведення капітального ремонту дворів. У попередньому році було виділено 9 мільйонів гривень на ремонтні роботи, в 2015 році - 6 мільйонів гривень, а в 2014 році - 2,5 мільйони гривень.

Двір багатоповерхового будинку по вулиці Зарічанській буде виглядати по-новому. До початку зимового сезону тут планують завершити усі роботи. Про це заявляють в управлінні житлово-комунального господарства. Ремонт житлового будинку розпочали минулого місяця. Він розташований поблизу Хмельницької школи №25. Усі необхідні роботи виконує хмельницьке підприємство ТОВ «Траса».

Раніше ця прибудинкова територія була у неналежному стані. Біля під'їздів будинку було дуже багато води. Тому це завдавало багато незручностей мешканцям. Їм було важко виходити з дому і йти на роботу або навчання. Адже для цього слід було рухатися через калюжі. Хмельничани дуже часто скаржилися на цю ділянку в управління житлово-комунального господарства.

У вересні працівники розпочали облаштування цієї території біля будинку. Зараз вони облаштовують нову пішохідну доріжку. Також підрядники викладають тротуарну плитку. За допомогою трактору зривають деяку частину тротуару. Відповідно до проекту робіт, на Зарічанській заплановано встелити нове асфальтове покриття. Також тут буде нова парковка для автомобілів. Загалом на ремонт прибудинкової території з міського бюджету виділили 1,5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що цього року у Хмельницькому заплановано оновити 30 дворів багатоповерхових будинків.

Вулиці, що згадуються: