У Хмельницькому на стелах з назвою міста з'явилася підсвітка

Ви є тут

Инна Хананова

Автор фото - Володимир Пекарський

Автор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир ПекарськийАвтор фото - Володимир Пекарський

У Хмельницькому облаштовують підсвітку стел з назвою міста.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», весною, на підсвітку стел з написом «Хмельницький», які знаходяться на в’їздах в місто, виділили 160 тисяч гривень з міського бюджету. Загалом є чотири стели: у напрямку Вінниці, Тернополя, Кам'янця-Подільського та Старокостянтинова. Однак стели з назвою міста дуже погано виглядали та потребували оновлення, адже на них полущилась фарба.

У 2014 році стели пофарбували у патріотичні кольори. Однак до цього вони були пофарбовані спеціальною світловідбиваючою речовиною. Тоді таблички з назвою міста усі могли зручно бачити у темну пору доби з далекої відстані. Однак речовина зі світловідбиваючими елементами діяла тільки з білою фарбою. А коли ж літери стали жовто-блакитними, ефект підсвітки зник. Крім того, з плином часу та впливом складних погодніх умов стели зіпсувалися. У міській раді вирішили зробити підсвітку цих табличок, щоб громадяни могли зручно та з далекої відстані бачити назву міста Хмельницького, коли сюди в'їжджають.

Начальник управління ЖКГ Василь Новачок розповів, що оскільки ліній електропередач немає, тому заплановано поставити біля кожної стели високу опору, на них будуть розміщені сонячні батареї, а також встановлений LED-світильник. 

Минулого тижня біля в'їздних стел до міста Хмельницького встановили автономні системи освітлення на сонячних панелях. Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів директор комунального підприємства «Міськсвітло» Володимир Пекарський. Наразі працівники «Міськсвітла» виконали роботи по Старокостянтинівському та Вінницькому напрямку. У понеділок, 25 вересня, проводилося налаштування підсвітки стели «Хмельницький», яка знаходиться у напрямку Старокостянтинова.