До рейтингу ТОП-200 кращих шкіл України за результатами ЗНО потрапили 5 навчальних закладів Хмельниччини

Ви є тут

Инна Хананова

За підсумками результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг шкіл по всій Україні. Відповідно до підрахунків, до сотні найкращих навчальних закладів потрапив лише один заклад з міста Хмельницького.

Як повідомляє «Хмельницький» з посилання на ресурс «Освіта.ua», відповідно до результатів зовнішнього незалежного оцінювання, яке проходило у цьому році, було складено рейтинг кращих освітніх закладів. До ста шкіл, які найкраще здали тестування, потрапив лише один навчальний заклад з нашого міста. Ним став Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки. Заклад знаходиться на вулиці Озерній, 14. За результатами рейтингу він посів 61 позицію. Навчальний заклад отримав рейтинговий бал, який становить 149,2. Цей ліцей побудували ще у 1993 році. У цьому закладі можуть навчатися діти із сільської місцевості. Наразі ліцей пропонує на вибір сім профілів: інформаційно-технологічний, фізико-математичний, біолого-хімічний, економічний, історичний, іноземної філології та української філології. 

Перше місце в рейтингу зайняв київський ліцей «Інтелект». Його рейтинговий бал складає 163,6.

Отже, до списку ТОП-200 кращих шкіл України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017 увійшли п'ять навчальних закладів Хмельницької області.

 Місце  Назва навчального закладу Рейтинговий бал
61  Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки 149,2
115  Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького 145,4
121 Радковецький НВК 144,7
125 Кугаєвецька ЗОШ I-III ступенів 144,6
155 Полонська гімназія 142,9

До рейтингу ТОП-200 кращих шкіл потрапив ще один навчальний заклад нашого міста. Це Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького. Цей заклад зайняв 115 сходинку у рейтингу. Сума його рейтингових балів складає 145,4.

Додамо, що рейтинговий бал визначали на основі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: