Для хмельницьких старшокласників придбали нові навчальні автомати

Ви є тут

Инна Хананова

Для усіх шкіл Хмельницького придбали по одному навчальному автомату. Ними будуть користуватися учні старших класів на уроках Захисту Вітчизни. Військове обладнання для вивчення цього предмету застаріле, адже його купували ще за радянських часів.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», у новому навчальному році кожна школа отримала по одному екземпляру навчального автомату. Тепер хмельницькі старшокласники зможуть використовувати нові навчальні автомати на уроках Захисту Вітчизни. Першу партію, яка складається із 16 екземплярів, передали вчителям, які викладають відповідний предмет. Також вони отримали паспорти на усі автомати.

Обладнання для вивчення предмету Захисту Вітчизни у хмельницьких школах не оновлювали ще з радянських часів. В деяких навчальних закладах навіть немає спеціально облаштованого класу для проведення таких занять. Директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв вважає, що у сучасних умовах слід приділяти більше уваги вивченню цього предмету, оскільки освіта та школа існують для того, щоб людина могла захистити і розвивати свою країну. Тому старшокласники повинні вміти володіти елементарними навиками поводження зі зброєю.

Вартість одного навчального автомату становить 8,5 тисяч гривень. Постачальника такої великої кількості зброї шукали досить довго і знайшли у Харкові. Роман Миколаїв запевнив, що це не останнє військове обладнання, яке будуть купувати для навчальних закладів. Зокрема, планується у кожну школу придбати ще по одному навчальному автомату та повністю оновити наочні інформаційні стенди. Весною у місті відбудуться триденні військові збори для учнів 11-х класів. Цю традицію поновили у Хмельницькому минулого року. Збори проводяться на базі Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького.

Може бути цікаво: