У Хмельницькому стартував прийом проектів на конкурс «Бюджет участі»

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельничани можуть подавати свої ідеї, щоб взяти участь у проекті «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки». Цього року на втілення міських ініціатив з бюджету заплановано виділити 2 мільйони гривень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», з 28 серпня розпочався прийом проектів «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки». Заявки можна подавати до 26 вересня 2017 року.

Завдяки бюджету міських ініціатив кожен хмельничан може вплинути на розвиток міста та зробити його комфортнішим. Для цього слід подати заявку на конкурс та стати переможцем. Платформа «Громадський проект» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому. Заявку можна подати онлайн і слідкувати за власним проектом на сайті.

Ідеї, які стануть переможцями, реалізують у 2018 році за кошти міського бюджету. Хмельничани будуть вирішувати, на що витратити ці кошти: дитячі майданчики, проведення фестивалів, велосипедну доріжку або на усі ці цілі. На це заплановано виділити 2 мільйони гривень. Процес розподілу даної суми складається з кількох етапів. Спочатку усі бажаючі повинні подати власні ініціативи на конкурс. Участь можуть взяти усі хмельничани, які досягли повноліття. Ідеї приймають у 8 пріоритетних напрямках: освіта, здоров’я, спорт, культура, охорона довкілля тощо. Важливо, щоб ініціатива була корисною для міста. На реалізацію однієї ідеї можна отримати максимально 100 тисяч гривень.

Усі проекти будуть аналізувати профільні управління міської ради. Далі на порталі «Громадський проект» кожен хмельничанин зможе проголосувати не більше, ніж за 5 проектів. Це можна зробити онлайн або у приміщенні Управління адміністративних послуг. Голосування буде тривати протягом 30 днів. За його результатами сформують рейтинг проектів.

Проекти можна подавати в електронному вигляді за посиланням: gp.khm.gov.ua або у паперовому, звернувшись в Управління адміністративних послугза адресою: вул. Соборна, 16.