Кавовий апарат та мікрохвильова піч: через Хмельницький курсують потяги із сучасними купейними вагонами

Ви є тут

Инна Хананова

Вчора, 4 вересня, у перші рейси відправились три нові сучасні вагони, якими поповнився пасажирський парк «Укрзалізниці» минулого тижня. Тепер хмельничани мають змогу придбати квитки у нові вагони в напрямку Києва, Ужгорода та Трускавця.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу ПАТ «Укрзалізниці», вчора три нові пасажирські вагони почали курсувати українськими коліями. Станом на 10:00, 4 вересня, у нові вагони продали понад 50 квитків. Два з них будуть зупинятися на залізничному вокзалі у Хмельницькому. Зокрема, на станції «Хмельницький» комфортні вагони додалися до потягів: № 81/82 Київ – Ужгород (вагон № 10), № 49/50 Київ – Трускавець (вагон № 7). Ще один потяг курсуватиме за маршрутом № 11/12 Київ – Новоолексіївка (вагон № 10). Усі, хто хоче побачити та скористатися новими стандартами від «Укрзалізниці», може придбати квитки на ці маршрути. Наприклад, квиток з Хмельницького до Києва буде коштувати 300 гривень.

Для зручності пасажирів у нових вагонах усе продумали. Нововведення дозволять зробити подорож комфортною та приємною. Зокрема, вперше усі бажаючі зможуть користуватися сучасним кавовим апаратом та вибрати смачний напій (натуральну каву, каву з молоком, капучіно, чай тощо). Також у кожному купе наявні вікна з кватирками, що відкриваються, та спеціальні молоточки на випадок екстреної евакуації. Усі пасажири зможуть зарядити при потребі свої гаджети, адже у кожному купе встановили по дві розетки. Також збільшили кількість розеток у коридорі. У вагонах з'явилися комбіновані кип'ятильники. Стінки тамбура виготовлені з нержавіючих матеріалів та мають декоративне покриття. У системах опалення та водяного пожежогасіння передбачені додаткові фільтри. Також усі пасажири зможуть скористатися мікрохвильовою піччю та розігріти їжу. Для зручності у кожному купе встановили нові зручні гачки для одягу.

Додамо, що у цьому році пасажирський парк «Укрзалізниці» поповниться сучасними 27 класичними купейними вагонами та ще 11 СВ.

Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук сподівається, що нові вагони сподобаються пасажирам і вони будуть приємно здивовані. Адже тут передбачили багато зручностей для комфортної подорожі. Крім того, незабаром «Укрзалізниця» почне працювати над розробкою проекту нового вагона, що відповідатиме міжнародним сучасним стандартам та вимогам. Він буде суттєво відрізнятися від звичного рухомого складу. Планується, що пасажири побачать новий вагон через 1,5–2 роки.