Ви є тут

На Хмельниччині судитимуть сутенерку, яка продавала жінок у сексуальне рабство

оновлено
Инна Хананова

На Хмельниччині сутенерка шукала та продавала жінок у сексуальне рабство. Під час чергового отримання коштів від клієнта жінку затримали правоохоронці.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що хмельничанка вирішила зайнятися незаконним бізнесом та заробити на цьому гроші. На території Хмельницького району вона шукала дівчат та жінок, які перебували у складних життєвих умовах, пригніченому стані та потребували грошей. Вона знайомилася з такими жінками, а потім пропонувала їм вирішити усі їхні життєві проблеми та спонукала їх до зайняття проституцією. Відомо, що одну із таких жінок сутенерка завербувала навіть для переїзду в іншу область. За цю послугу зловмисниця отримала від клієнта 10 тисяч гривень.

Однак використати бажані гроші на свої потреби та далі займатися незаконним бізнесом жінка більше не зможе. У п'ятницю, 18 серпня, під час отримання коштів від «покупця» сутенерку викрили співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, правоохоронці та слідчі. Поліцейські затримали зловмисницю у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За цим фактом слідчі проводять досудове розслідування за ч. 2 ст. 303 «Сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією, вчинене повторно», ч. 1 ст. 149 «Здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, з використанням уразливого стану особи» Кримінального кодексу України.

Наразі слідчі продовжують опитувати свідків та збирати необхідну кількість доказів винуватості затриманої у скоєному кримінальному правопорушенні. Незабаром жінці оголосять про підозру та оберуть міру запобіжного заходу. Згодом суд розгляне справу та призначить їй покарання. Жінці загрожує до восьми років ув'язнення.

Стало відомо, що хмельничанку, яка продавала жінок у сексуальне рабство, будуть судити, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції в Хмельницькій області. Тепер жінці доведеться відповідати за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Слідчі зібрали достатню кількість доказів у цій справі та з'ясували усі деталі. Зараз зловмисниця перебуває під домашнім арештом. Працівники прокуратури вже направили до Хмельницького міськрайонного суду кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 149 «Здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, з використанням уразливого стану особи», ч. 2 ст. 302 «Утримання місця розпусти, вчинене з метою наживи», ч. 2 ст. 303 «Сутенерство, вчинене щодо кількох осіб, повторно».

Жінці загрожує до восьми років ув'язнення.