Історії успіху: у Хмельницькому стартував проект «ХМКР talks»

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

Хмельничани матимуть змогу почути цікаві історії від людей, які досягли успіху. Молодіжний клуб розвитку започатковує новий проект, який називається «ХМКР talks». Незабаром відбудеться перша зустріч у форматі TED-конференції.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», хмельничани зможуть почути історії успіху від тих, хто не лише мріє, а й докладає зусиль. В Хмельницькому запроваджують новий проект, який має назву «ХМКР talks». Його ініціатором є Молодіжний клуб розвитку. Головна мета такого проекту полягає в тому, щоб надихнути хмельничан на нові досягнення та активні дії на основі прикладу інших людей.

Координатор проекту «ХМКР talks» Світлана Каритун розповіла, що насправді існує багато шляхів, як рухатися до своєї цілі. Тому спікери будуть допомагати молоді вибрати правильний шлях та заохочуватимуть до впевнених та рішучих дій.

Проект розпочнеться у четвер, 31 серпня, у ляльковому театрі. Захід буде проходити у форматі TED-конференції. Зі сцени спікери будуть розповідати протягом 20 хвилин власні історії успіху. В перервах між виступами буде виконувати пісні музичний гурт із Дніпра. За словами організаторів, спікери, які будуть виступати перед громадянами, мають досягнення у різних сферах життя. Наприклад, подружня пара Анна Думанська та Богдан Місюренко будуть ділитися досвідом, як вони здійснили свою мрію і протягом 6 років відвідали понад 60 країн світу. Молоді люди подорожують, переважно автостопом. Також своїми історіями поділяться футуролог Олексій Жмеренецький і представник громадсько-політичної організації Богдан Ференс. Ім'я ще одного спікера наразі не розголошують.

Організатори проекту зазначають, що будуть проводити такі зустрічі і надалі. Зокрема, планується організовувати заходи у навчальних закладах. Адже дітям буде цікаво дізнатися про досвід підкорення вершин від успішних людей.

У четвер, 31 серпня, у ляльковому театрі, відбувся цікавий проект «ХМКР talks». Чотири спікери розповіли свої життєві історії та розкрили рецепт успіху, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто».

У ляльковому театрі, протягом двох годин, хмельничани, що досягли вершин у різних сферах життя, розповідали свої історії та надихали інших на активні дії. Серед спікерів - подружжя мандрівників, футуролог, громадський діяч та міський голова Олександр Симчишин. Хмельницький молодіжний клуб розвитку започаткував цікавий проект «ХМКР talks». 

Координатор проекту «ХМКР talks» Світлана Каритун зазначила, що головна ідея проекту полягає в тому, щоб мотивувати людей не стояти на місці, діяти і досягати своїх цілей та реалізовувати мрії.

Для того, щоб зустріч пройшла цікаво для усіх, організатори запросили різних спікерів. Першим про свої поразки та перемоги розповів міський голова Олександр Симчишин. Він зазначив, що дуже важливо виховувати у собі відповідальність за свій вибір та бажання розвивати успішність. Футуролог Олексій Жмеренецький вважає, що бути успішним означає знайти себе. А представник громадсько-політичної організації Богдан Ференс давав поради, як розібратися у політичному житті. Подружня пара Анна Думанська та Богдан Місюренко поділилися досвідом, як вони здійснили свою мрію і протягом 6 років відвідали понад 60 країн світу. 

Подібні зустрічі у рамках проекту «ХМКР talks» будуть надалі відбуватися у навчальних закладах міста.

Дивіться у "Великому довіднику":