З наступного року в Хмельницькому буде діяти оновлена транспортна мережа

Ви є тут

Инна Хананова

З наступного року мешканці мікрорайонів Дубове, Дивокрай, Дальні Гречани та вулиці Прибузької зможуть зручніше діставатися на роботу. Тут планується відкрити додаткові автобусні маршрути. Також у місті з'явиться три нових тролейбусних маршрути. Це все чітко вказано в оновленій транспортній мережі, яку розробляли майже рік.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», минулого тижня на сайті міської ради було оприлюднено проект рішення щодо затвердження переліків маршрутів міського електричного транспорту, в тому числі нічних маршрутів та автобусів.

Розробку нової транспортної мережі почали ще в 2016 році. Спочатку хмельничани надавали свої пропозиції та зауваження стосовно транспортного сполучення у різних мікрорайонах міста. Потім фахівці обстежили пасажиропотік на вже існуючих маршрутах. Після цього усе проаналізували та розробили проект нової транспортної мережі. Таким чином, з 2018 року весь громадський транспорт буде курсувати у звичайному режимі, тобто за графіком.

За словами в.о. начальника управління транспорту і зв'язку Сергія Шепурева, на усіх зупинках буде прописано графік транспорту. Робота над розробкою графіків наразі триває. Планується їх також розмістити на сайті міської ради, щоб громадяни могли зручно дізнаватися про прибуття громадського транспорту на певну зупинку.

Також Сергій Шепурев зазначає, що завдяки новій транспортній мережі планується трохи розвантажити центральну частину міста. Тому було прописано декілька варіантів нових маршрутів. Зокрема, заплановано курсування громадського транспорту на вулицях Прибузькій та Степана Бандери. Також збільшиться кількість транспорту у мікрорайонах Дубове, Дивокрай та Дальні Гречани. Також новий проект передбачає збільшення громадського транспорту для людей з обмеженими можливостями.