Ефектне селфі на вантажному потязі ледь не коштувало молодому хмельничанину життя

Ви є тут

Инна Хананова

Бажання зробити ефектне селфі на даху вагона вантажного потягу ледь не коштувало 18-річному хмельничанину життя.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, випадок трапився сьогодні, 3 серпня, близько четвертої години ранку, на вулиці Волочиській. Компанія молодих хлопців прогулювалася неподалік станці Гречани. Раптом їхню увагу привернув вантажний потяг, який стояв під мостом. Тоді в одного з молодиків виникла ідея зробити естремальне фото на даху вагона потягу. Хлопець хотів зробити селфі і почав спускатися з мосту на потяг. Однак через необережність він раптово зачепився за лінію електромереж. Внаслідок цього хлопця вдарило струмом.

Диспетчер та працівники станції побачили на коліях метушню і коли зрозуміли, що стався нещасний випадок, одразу викликали медиків. Потерпілого перемістили у безпечне місце.

Хлопця доставили в опікове відділення Хмельницької обласної клінічної лікарні. У нього діагностували опіки тулуба 1-2 ступенів. Хлопець перебуває у критичному стані.

За даними видання «ВСІМ», зараз батьки хлопця шукають гроші на лікування та донорів крові. У потерпілого Данила Скомороха значні опіки після удару струмом.

В поліції зазначають, що хлопці вживали алкогольні напої того дня. Однак батько хлопця це заперечує, оскільки вони займаються спортом.

Поліцейські зауважують, що останнім часом серед підлітків набирає великої популярності екстремальне селфі. Вони використовують дахи будинків, мости, рухомі транспортні засобі для того, щоб зробити ефектне фото, а потім викласти його у соціальні мережі. Однак такі дії можуть призвести до серйозних травм та навіть загибелі. Тому правоохоронці закликають батьків та педагогів звернути на це особливу увагу та проводити з дітьми профілактичні бесіди на цю тему, щоб уникнути нещасних випадків.