У сквері ім. Шевченка хмельничани можуть отримати консультацію психолога

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельничани можуть отримати консультацію психолога на свіжому повітрі, у центрі міста. Таку нову послугу запровадили у міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Кожного вівторка, у сквері ім. Т.Г. Шевченка, людина може звернутися до фахівця та задати питання, які її хвилюють.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», щовівторка практичний психолог Антоніна Віговська спілкується з хмельничанами у сквері ім. Шевченка. Важливі акценти фахівець робить на темі виховання дітей.

Антоніна Віговська розповідає, що підходить до батьків або бабусь та дідусів, які гуляють з онуками, та пропонує їм коротеньку розмову. Такі бесіди мають, переважно, профілактичний характер. Кожного разу тематика таких розмов змінюється. Наприклад, вчора, 1 серпня, психолог радила, як правильно привчати дітей до порядку. Спеціаліст вручала відповідні тематичні листівки з необхідними рекомендаціями дорослим, які відпочивали у сквері. Одну із таких брошур отримала сім'я Корюгіних. Тут виховують двох дітей. Старший син Дмитро розповідає, що завжди допомагає мамі мити посуд. Однак батьки охоче прислухаються до порад психолога. Вони позитивно відгукуються про ідею консультації батьків на свіжому повітрі і вважають, що такі нововведення дуже корисні для виховання діток.

При бажанні хмельничан психолог може приділити індивідуальному спілкуванню півгодини або запросити продовжити бесіду у центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Такі зустрічі будуть проходити до 21 серпня, кожного вівторка, з 14 до 15 години.

Антоніна Віговська зазначає, що живе спілкування з психологом на свіжому повітрі є чудовою можливістю. Вона радить хмельничанам не зневажати такі зустрічі, а звертатися за допомогою, щоб отримати необхідну інформацію.