Ви є тут

У Хмельницькому стартував проект «Дитячий простір в бібліотеці»

У Хмельницькому стартував проект «Дитячий простір в бібліотеці». Він став одиним із переможців програми «Бюджет участі». 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК Місто», для того, щоб належним чином облаштувати казкову зону у центральній бібліотеці, з міського бюджету виділили 96 тисяч гривень. У «Дитячому просторі» з'явився вишуканий трон, на якому можуть посидіти усі відвідувачі книгозбірні.

Бібліотекар Леся Кутей зазначає, що облаштування такого простору створить комфортні умови для відвідувачів. Вона сподівається, що діткам буде в бібліотеці тепер набагато цікавіше і вони будуть приходити не лише, щоб прочитати книги, передбачені шкільною програмою.

Реалізовувати ідею «Дитячого простору в бібліотеці» будуть завдяки програмі «Бюджет участі». Цей проект став переможцем.

За словами Лесі Кутей, відповідно до задуму у бібліотеці буде знаходитись казковий трон, килими, меблі. Це все повинно сприяти створенню казкової і невимушеної атмосфери.

Особливістю проекту є саме трон. Його вартість складає 6 тисяч гривень. Він виготовлений спеціально для «Дитячого простору в бібліотеці» ляльковим театром.

Також у бібліотеці оновили набір художньої та іншої літератури. Загалом було придбано 600 нових книг. Тут література не лише для діток, а й для їхніх батьків. Тому тепер відвідувачі зможуть ознайомитися з новими та цікавими книгами.

Леся Кутей наголошує, що «Дитячий простір в бібліотеці» повинен стати сімейним. Також для маленьких хмельничан придбали багато цікавих іграшок для активного дозвілля. Крім того, тут встановили телевізор та комп'ютер, щоб діти змогли дивитись мультфільми, а також для проведення інтерактивних розвиваючих ігор. Також придбали фотоапарат для того, щоб ділитись цікавими світлинами на власній веб-сторінці.

Може бути цікаво: