Казковий трон, іграшки та цікаві книги: у Хмельницькому стартував проект «Дитячий простір в бібліотеці»

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому стартував проект «Дитячий простір в бібліотеці». Він став одиним із переможців програми «Бюджет участі». У «Дитячому просторі» з'явився вишуканий трон, на якому можуть посидіти усі відвідувачі книгозбірні.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК Місто», для того, щоб належним чином облаштувати казкову зону у центральній бібліотеці, з міського бюджету виділили 96 тисяч гривень. Реалізовувати ідею «Дитячого простору в бібліотеці» будуть завдяки програмі «Бюджет участі». Цей проект став переможцем. 

Бібліотекар Леся Кутей зазначає, що облаштування такого простору створить комфортні умови для відвідувачів. Вона сподівається, що діткам буде в бібліотеці тепер набагато цікавіше і вони будуть приходити не лише, щоб прочитати книги, передбачені шкільною програмою. За словами Лесі Кутей, відповідно до задуму у бібліотеці буде знаходитись казковий трон, килими, меблі. Це все повинно сприяти створенню казкової і невимушеної атмосфери. Особливістю проекту є саме трон. Його вартість складає 6 тисяч гривень. Він виготовлений спеціально для «Дитячого простору в бібліотеці» ляльковим театром.

Також у бібліотеці оновили набір художньої та іншої літератури. Загалом було придбано 600 нових книг. Тут література не лише для діток, а й для їхніх батьків. Тому тепер відвідувачі зможуть ознайомитися з новими та цікавими книгами.

Леся Кутей наголошує, що «Дитячий простір в бібліотеці» повинен стати сімейним. Також для маленьких хмельничан придбали багато цікавих іграшок для активного дозвілля. Крім того, тут встановили телевізор та комп'ютер, щоб діти змогли дивитись мультфільми, а також для проведення інтерактивних розвиваючих ігор. Також придбали фотоапарат для того, щоб ділитись цікавими світлинами на власній веб-сторінці.

В бібліотеці-філії для дітей №12 відбулося офіційне відкриття інформаційно-розважального центру «Дитячий простір». З цієї нагоди для діток влаштували цікаве свято, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто».

У «Дитячому просторі» розмістили багато пізнавальної, навчальної та художньої літератури. Також тут є велика кількість настільних ігор та іграшок. Це все забезпечує цікаве та корисне дозвілля для маленьких відвідувачів бібліотеки.

Облаштувати такий простір для дітей вдалося завдяки проекту  «Громадські ініціативи». На втілення ідеї виділили 96 тисяч гривень. Зокрема, на придбання книг витратили 45 тисяч гривень, на настільні ігри - 5 тисяч. Також на виділені кошти придбали головну родзинку центру - казковий трон, килими і цифрову техніку. За допомогою комп'ютера та проектора вже проводять цікаві вікторини та конкурси. За словами заступника міського голови Галини Мельник, ініціативу бібліотекарів щодо створення «Дитячого простору» у міській раді одразу схвалили.

Під час офіційного відкриття «Дитячого простору» для діток провели різноманітні вікторини, познайомили з місцевими письменниками та запросили посидіти на казковому троні.

Може бути цікаво: