Хмельничани можуть подати заяву про реєстрацію шлюбу онлайн

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельничани можуть подати заяву про реєстрацію шлюбу онлайн. Такою послугою вже скористалась велика кількість закоханих пар з початку цього року. 

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», закохані пари, які мають намір одружитися, можуть скористатися зручною послугою для того, щоб подати заяву про реєстрацію шлюбу. Їм не потрібно поспішати, приходити вранці до відділу ВРАЦСу, займати чергу та довго чекати. Тепер для подання заяви потрібен інтернет та комп'ютер. За словами начальника Хмельницького міського ВРАЦСу Марини Зубової, протягом липня вже 30 хмельничан подали заяви завдяки інтернету.

Крім того, молодята можуть отримати консультацію та поспілкуватися із працівниками ВРАЦСУ також онлайн. Сама процедура подачі заяви про реєстрацію шлюбу займає близько 20 хвилин. Марина Зубова розповіла, що для цього закоханим треба зареєструватися на сайті звернень у сфері державної реєстрації. Потім необхідно вибрати заяву на реєстрацію шлюбу. Далі потрібно виконати кілька вказаних кроків. Важливо, щоб пара мала відскановані паспорти. Також повинні бути відомості щодо розірвання попереднього шлюбу. Кожен повинен досягти повноліття, оскільки в іншому випадку на реєстрацію шлюбу знадобиться дозвіл суду.

Протягом трьох днів після онлайн-реєстрації молодят чекають у ВРАЦСі. Це потрібно для того, щоб роздрукувати документ та обрати день урочистої церемонії одруження.

Нагадаємо, що в Хмельницькому триває проект «Шлюб за добу». Цією послугою вже скористалося понад 70 закоханих пар. Хмельничани можуть вибрати один із чотирьох стилів весільної церемонії: модерн, класичний, ретро- та етностиль. Кожен із цих стилів має свій унікальний сценарій та проходить на відповідній локації. Для одруження за добу закохані пари повинні записатися на реєстрацію і подати потрібні документи.