Орігамі, бойові мистецтва і чайна церемонія: у Хмельницькому святкували Дні Японії

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому, 28 та 29 липня, пройшли Дні японської культури. З цієї нагоди до нашого міста завітав перший секретар Посольства Японії в Україні Мінаміно Дайсуке.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, 2017 рік оголошений Президентом Роком Японії в Україні. Це зумовлено, насамперед тим, що Японія є одним з найбільших іноземних інвесторів та підтримує дружні відносини з нашою державою. Цього року відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією. Хмельницький став одним із двадцяти інших міст, де будуть проводитися різноманітні заходи, присвячені висвітленню японської культури.

Протягом двох днів хмельничани мали змогу довідатися багато цікавого про особливості бойових мистецтв, відвідати унікальну тематичну фотовиставку, а також ознайомитися з традиційним японським одягом, ляльками і театральними масками. Також усі бажаючі дізналися про секрети чайної черемонії та навчилися її проводити завдяки майстер-класу. Дітки вчилися робити орігамі. Хмельничани та гості міста мали чудову можливість приміряти одяг юкада та скуштувати японський суп з раменем. Під час свята також проходили бої на бамбукових мечах кендо майстер-клас з танців бон-одорі. Крім того, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка влаштували демонстрацію японських автомобілів. Усі охочі також могли ознайомитися з цікавою японською літературою.

Перший секретар Посольства Японії в Україні Мінаміно Дайсуке сподівається, що цей захід зробить ще один крок до зближення України та Японії. Він дуже вражений тим, що у Хмельницькому так багато людей цікавиться японською культурою. Пан Мінаміно Дайсуке щиро подякував усім, хто організував таке чудове свято.

Загалом Дні Японії в Хмельницькому пройшли насичено, весело та цікаво. Усі присутні змогли більше довідатися про особливості японської культури та навчитися чомусь новому.

Може бути цікаво: