Ви є тут

У Хмельницькому стартував конкурс на кращий благоустрій території

У Хмельницькому стартував конкурс на кращий благоустрій, присвячений Дню міста. Усі бажаючі можуть подавати заявки до 15 вересня.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, у місті вже традиційно будуть обирати кращий двір та під'їзд. Конкурс має назву «Хмельницький – наш дім». Він проводиться кожного року з 1 липня по 15 вересня. Його мета полягає у покращенні благоустрою міста. Завдяки конкурсу активні та небайдужі хмельничани спільно покращують благоустрій міста. Такі заходи стимулюють активність та ініціативність громадян. Також це сприяє озелененню міста та поліпшенню його санітарного стану. Тому з кожним роком Хмельницький стає ще комфортнішим та красивішим.  До участі в конкурсі запрошують підприємців, працівників ЖЕКів, ОСББ, мешканців багатоповерхових та приватних будинків, юридичних і фізичних осіб.

Конкурс буде проводитись за такими номінаціями:

  1. «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста,
  2. «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків»,
  3. «Будинок зразкового утримання»,
  4. «Кращий під’їзд»,
  5. «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків, 
  6. «Кращий благоустрій приватної садиби»
  7. «Краща вулиця у приватному секторі».

Конкурсна комісія буде оцінювати об'єкти благоустрою, а саме під'їзди, двори, території шкіл і дитячих садочків тощо. Переможців будуть нагороджувати під час урочистих заходів з нагоди Дня міста Хмельницького.

Для отримання детальної інформації кожен може звернутися за номером телефону: 65-42-90. Заявки також можна подавати на електронну адресу: org_control@rada.khmelnytsky.com.

Нагадаємо, що минулого року хмельничани активно брали участь у конкурсі «Хмельницький – наш дім». За результатами конкурсу було визначено кращий двір на вулиці Перемоги, кращий будинок зразкового утримання - на Прибузькій, а кращий під'їзд - на Зарічанській. Кращею вулицею у приватному секторі було визначено вулицю Сосюри. А в номінації «Кращий благоустрій території школи та дитячого садочка» переможцями стали навчально–виховний комплекс № 2 та дитячий садочок № 50 «Лелеченька».