У Хмельницькому визначили переможців у конкурсі на кращий благоустрій території

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

У липні, у Хмельницькому стартував конкурс на кращий благоустрій, присвячений Дню міста. Усі бажаючі подавали заявки до 15 вересня.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, у місті вже традиційно будуть обирати кращий двір та під'їзд. Конкурс має назву «Хмельницький – наш дім». Він проводиться кожного року з 1 липня по 15 вересня. Його мета полягає у покращенні благоустрою міста. Завдяки конкурсу активні та небайдужі хмельничани спільно покращують благоустрій міста. Такі заходи стимулюють активність та ініціативність громадян. Також це сприяє озелененню міста та поліпшенню його санітарного стану. Тому з кожним роком Хмельницький стає ще комфортнішим та красивішим.  До участі в конкурсі запрошують підприємців, працівників ЖЕКів, ОСББ, мешканців багатоповерхових та приватних будинків, юридичних і фізичних осіб.

Конкурс буде проводитись за такими номінаціями:

 1. «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста,
 2. «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків»,
 3. «Будинок зразкового утримання»,
 4. «Кращий під’їзд»,
 5. «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків, 
 6. «Кращий благоустрій приватної садиби»
 7. «Краща вулиця у приватному секторі».

Конкурсна комісія буде оцінювати об'єкти благоустрою, а саме під'їзди, двори, території шкіл і дитячих садочків тощо. Переможців будуть нагороджувати під час урочистих заходів з нагоди Дня міста Хмельницького.

Для отримання детальної інформації кожен може звернутися за номером телефону: 65-42-90. Заявки також можна подавати на електронну адресу: org_control@rada.khmelnytsky.com.

Нагадаємо, що минулого року хмельничани активно брали участь у конкурсі «Хмельницький – наш дім». За результатами конкурсу було визначено кращий двір на вулиці Перемоги, кращий будинок зразкового утримання - на Прибузькій, а кращий під'їзд - на Зарічанській. Кращею вулицею у приватному секторі було визначено вулицю Сосюри. А в номінації «Кращий благоустрій території школи та дитячого садочка» переможцями стали навчально–виховний комплекс № 2 та дитячий садочок № 50 «Лелеченька».

На засіданні конкурсної комісії визначено переможців конкурсу на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім». Було обрано лідерів у шести номінаціях, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Заступник міського голови Анатолій Нестерук розповів, що конкурс будуть проводити традиційно і в наступному році.

«Вже традиційно напередодні Дня міста ми підбиваємо підсумки конкурсу. Розглянули пропозиції, які надійшли від підприємств, навчальних закладів, муніципальних управляючих компаній, комітетів самоорганізації населення мікрорайонів міста і визначили кращі з них. Наступного року будемо знову оголошувати конкурс на кращий благоустрій. Разом докладатимемо зусиль, щоб наше місто було красивішим, мало багато об’єктів, якими б захоплювалися хмельничани і гості нашого міста, адже «Хмельницький – це наш спільний дім», - наголосив Анатолій Нестерук.

Отже, цього року визначено таких переможців у номінаціях:

 Номінація Переможець
 «Кращий благоустрій прилеглої території» Хмельницьке публічне акціонерне товариство «Укрелектроапарат»
 «Кращий благоустрій території школи та дитячого садочка» Технологічний багатопрофільний ліцей (серед шкіл) та навчально-виховне об’єднання №1 (серед садочків)
 «Будинок зразкового утримання» Будинок № 71 на вулиці Кам’янецькій (УМК «Проскурівська»);
 «Кращий під’їзд»  Четвертий під’їзд будинку № 18/2 на вулиці Миколи Мазура (ТОВ «ЖЕО»);
 «Кращий двір»  Двір будинку № 3/1 на вулиці Степана Бандери (ТОВ «Сервіскомфорт»)
 «Кращий благоустрій приватної садиби»
 • садиба на вул. Вокзальній, 92/3 А (мікрорайон Гречани),
 • садиба на вул. Молдавській, 1/1 А (мікрорайон Лезневе),
 • садиба на вул. Верейського, 26 (мікрорайон Ружична),
 • садиба на вул. Збарського, 37 (мікрорайон Книжківці).

Переможці отримають дипломи та подарунки під час святкових заходів з нагоди Дня міста.