Ви є тут

Спортивні майданчики та енергомодернізація: у Хмельницькому школи та дитячі садочки готуються до нового навчального року

Хмельницькі школи та дитячі садочки готуються до нового навчального року. 

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв розповів, що зараз є багато завдань стосовно покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, однак реалізувати усі не вдастся. У цьому році на освітню галузь виділили 11 мільйонів гривень з міського бюджету. Минулого року сума була удвічі більшою. Тому грошей вистачить на часткове оновлення шкіл та садочків. 

Однак Роман Миколаїв переконаний, що нестача коштів не завадить втіленню великих планів. Через кілька місяців 5 дитячих садочків (№34, 35, 23, 32 та 48) будуть повністю утеплені за бюджетні кошти. Ще дві школи та три садочки будуть утеплювати завдяки реалізації проекту Nefco. За словами Романа Миколаїва, втілення даного проекту дозволить розраховувати у майбутньому на фінансування Європою енергомодернізації наших навчальних закладів. Зараз вся документація підготовлена та перебуває на експертизі в офісі  Nefco. Згодом планується розпочати тендерні торги по закупівлі послуги утеплення.

Крім того, у школах продовжують будувати спортивні майданчики. Наразі тривають роботи на території НВК №9. Також готують основу для облаштування сучасного стадіону в НВК №6. Там буде унікальне поле, яке складатиметься з великого футбольного, баскетбольного та волейбольного майданчиків. Також буде облаштована бігова доріжка. Також незабаром з'являться сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям на території дитячих садочків №11 та 33. А вихованці ДНЗ №21 зможуть гратися на повністю оновленій дворовій території зі зручними альтанками. Аналогічні зони для ігор планують обладнати у наступному році ще в 5 садочках. Однак спочатку там буде замінено старі паркани на бетонні. Крім того, передбачається протягом кількох років оновити усе господарське обладнання у кожній шкільній їдальні.

Підготовка до нового навчального року