У Хмельницькому з'являться чотири «розумні» зупинки

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельницький стане комфортним містом, з якісними дорогами, зручною інфраструктурою та великою кількістю зелених зон. Для цього на галузь житлово-комунального господарства з міського бюджету планують виділити 112 мільйонів гривень.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», планується  завершити ремонти доріг та підготувати до зимового періоду запаси піщано-соляної суміші. Минулої зими комунальники використали чотирирічний запас піщано-соляної суміші, а саме 15 тонн. Тому такими обсягами передбачається поповнити запаси у цьому році.

На поточний та капітальний ремонт автомагістралей буде виділено ще понад 40 мільйонів гривень з міського бюджету, щоб завершити усі необхідні роботи на запланованих об'єктах. Додатково ще 7 мільйонів гривень передбачали на проведення ремонту мосту, який знаходиться на Старокостянтинівському шосе. Також до завершення цього року зупинку «Електроніка» буде переміщено трохи ближче до міського пляжу. Начальник управління ЖКГ Василь Новачок розповів, що незабаром тут будуть облаштовувати заїзну «кишеню».  А от зупинку біля Першої аптеки, яка мала замінити ту, що знаходиться біля «Юності», у цьому році робити ще не будуть. Крім того, в Хмельницькому з'являться чотири сучасні «розумні» зупинки. На них буде розміщено великий екран, де буде вказано розклад руху, маршрут, час прибуття громадського транспорту та іншу довідкову інформацію. Одна з таких зупинок буде знаходитися у центрі міста, біля «Ощадбанку». Зараз шукають обслуговуюче підприємство.

Також буде спрямовано кошти на ремонт об'єктів благоустрою. Зокрема, буде виділено 800 тисяч гривень для того, щоб завершити реконструкцію привокзальної площі. Тут вже встановили сучасну зупинку, а до початку осені планують облаштувати фонтан та зелену зону відпочинку. Нагадаємо, що тут буде встановлено інтерактивний пішохідний фонтан. Таку ж суму дофінансують на капітальний ремонт Дендропарку. Ще 1,5 мільйони гривень спрямують на будівництво велодоріжок у парку ім. М. Чекмана.

Депутати будуть розглядати усі питання 12 липня, під час чергової сесії.

Вулиці, що згадуються: 

Галузь ЖКГ дофінансують