Ви є тут

У Хмельницькому з'явиться «Університет третього віку»

Инна Хананова

З вересня, в Хмельницькому, стартує проект «Університет третього віку». Пенсіонери зможуть скористатися можливістю та покращити свої знання з різних дисциплін або зайнятися творчістю.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, пенсіонери зможуть отримати нові знання, зробити своє дозвілля більш змістовним, цікавим та корисним. В Хмельницькому реалізують проект «Університет третього віку».

Як розповів міський голова Олександр Симчишин, реалізацію цієї ідеї він вперше побачив у Дніпрі та вирішив, що вона потрібна нашому місту. Передбачається, що в «Університеті третього віку» люди зможуть вивчати іноземні мови, навчитися працювати з комп'ютером, дізнаються, як покращити стан здоров'я, поліпшать свої знання у правовій сфері, матимуть змогу вивчити основи психології тощо. Також пенсіонери зможуть обрати творчі напрямки: пошиття та ремонт одягу, художню діяльність, хореографію або хоровий спів.

Олександр Симчишин вважає, що багато пенсіонерів захочуть навчатися у такому університеті.

«Університет третього віку» – це не просто навчання, це – такий собі згуртований клуб за інтересами для літніх людей. Вони можуть обрати щось творче: вишивка, гончарне мистецтво, або ж підівчити іноземні мови, опанувати комп’ютер чи бути краще обізнаними у правовому полі. У будь-якому випадку – це приноситиме і користь, і задоволення. Переконаний, що такі речі продовжують життя», - зазначив міський голова.

Усі заняття будуть безкоштовними,. Вони будуть проводитись у рамках Комплексної програми «Піклування» у Хмельницькому на 2017-2021 роки. Гроші на проведення занять будуть виділені з міського бюджету.  

За словами директора Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування Ірини Ковальчук, протягом року заплановано залучити до навчання майже 700 осіб. Наразі є понад 100 бажаючих відвідувати заняття. На навчання можуть записатися жінки, яким є 55 років та чоловіки, яким виповнилося 60 років.

Для попереднього запису слід звертатися до територіального центру соціального обслуговування, який знаходиться за адресою: вул. Перемоги, 7а, кабінет №5. Також можна звертатися за номерами телефонів: 63-03-64, 63-23-37, 0673846393. 

Вулиці, що згадуються: