Ви є тут

На Хмельниччині затримали організаторів підпільного виробництва фальсифікованого алкоголю

На Хмельниччині правоохоронці викрили підпільне виробництво підроблених спиртних напоїв. Зловмисники продавали алкогольний фальсифікат через поштові відділення.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що троє мешканців Хмельницької області вирішили незаконно заробити гроші і тому відкрили підпільний цех, в якому виготовляли фальсифіковані алкогольні напої.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Олег Львовський, зловмисники знайшли у Кам'янці-Подільському склад і в ньому облаштували цех. Тут вони встановили обладнання для виготовлення алкоголю. Чоловіки налагодили незаконний бізнес по всій території України. Зловмисники використовували невідому та неякісну сировину і видавали її за горілку та коньяк відомих виробників. Встановлено, що такий алкоголь міг завдати великої шкоди всім, хто його вживав. Чоловіки розливали напої в тару «beg-in-box». Потім вони продавали фальсифіковані напої через поштові відділення мешканцям різних регіонів України.

Зловмисники ретельно використовували методи конспірації, щоб приховати свою незаконну діяльність. Однак це не допомогло їм уникнути відповідальності за свої дії. Вчора, 28 червня, чоловіків затримали у порядку ст. 208  Кримінального процесуального кодексу України.

Правоохоронці провели обшуки у підпільному цеху та в помешканнях затриманих. Зокрема, в цеху було знайдено понад 1,4 тисячі літрів алкогольного фальсифікату, 3 тисячі літрів спирту, а також спеціальне обладнання для виготовлення підроблених спиртних напоїв, тару та упаковки. Це все вилучили та направили на експертизу. Загалом вартість вилученого складає майже один мільйон гривень.

Тепер слідчі мають з'ясувати походження сировини, з якої виготовлявся алкоголь, а також всі подробиці справи. Правоохоронцям вдалося попередити надходження підробленого алкоголю до кіосків та магазинів.

Двом із затриманих вже оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч.1, ч. 2, ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України. Незабаром їм оберуть міру запобіжного заходу.