У Хмельницькому презентували фотовиставку «Венеціанський альбом»

Ви є тут

Инна Хананова

Вчора, 18 травня, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва, відбулося відкриття виставки «Венеціанський альбом». Свої неповторні роботи представив фотограф, художник Сергій Чех. В експозиції презентовано 42 світлини. Усі вони виконані в техніці желатино-срібного друку.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, з вітальною промовою виступила завітала керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій.

«Ми вітаємо Венецію у Хмельницькому. Тут представлені дуже чудові і витончені твори. Вони романтичні, і водночас поетичні. Коли фотограф зупиняє мить, то все-таки можна побачити рух, можна відчути вітер, побачити дощ, відображення води і надзвичайно гарні архітектурні пам’ятки», - зазначила Юлія Сабій.

Юлія Сергіївна побажала фотографу успіхів та вручила подяку від міського голови Олександра Симчишина.

Мета цієї виставки полягає у тому, щоб відкрити людям Венецію не лише як туристичне місце. Це нагода розповісти про неповторні вулиці та стежки, унікальні фасади будівель, кав'ярні та магазини, побут та стосунки між людьми. Фотографії також знайомлять відвідувача з однією з найвідоміших площ Венеції - Сан-Марко. Місто має дивовижну історію, адже його вік - понад 1500 років. За легендами, Венецію заснували 25 березня 421 року, в день Благовіщення Діви Марії мешканці області, які тікали від готів на пустельних островах болотистого узбережжя.   Тому «Венеціанський альбом» має на меті розкрити усі особливості цього незвичайного міста.

Сергій Чех розповів, що працював над створенням альбому понад 2 роки. За цей час він вивчав культуру та історію Венеції, щоб якомога точніше передати за допомогою фотографії частинку цього міста.

Виставка «Венеціанський альбом» буде діяти протягом місяця, тому усі бажаючі зможуть завітати у музей-студію фотомистецтва та насолодитися красивими фотографіями Венеції.

Сергій Чех народився в Одесі. Він понад 20 років професійно займається фотографією. Він входить до Національної спілки фотохудожників України, є експертом історичних методів фотографії. Також Сергій Чех взяв участь у понад 50 міжнародних і національних фотовиставках.