Псевдополіцейський, який ошукав жінок на 60 тисяч гривень, може провести у в'язниці 3 роки

Ви є тут

Инна Хананова

Псевдополіцейський діяв за стандартною схемою: телефонував до потерпілих і розповідав, що їхнім родичам загрожує кримінальна відповідальність. Для вирішення питання чоловік вимагав грошову винагороду.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, 35-річний чоловік раніше проживав у місті Бар Вінницької області. Однак потім переїхав до Одеси. Для того, щоб легко заробити значну суму грошей, чоловік вирішив видати себе за поліцейського. Він телефонував до жінок і повідомляв, що їхнім синам загрожує кримінальна відповідальність за скоєння злочину. Далі він пропонував вирішити справу і вимагав гроші.

Лише в Дунаєвецькому районі шахрай ошукав трьох жінок. Першою жертвою зловмисника стала 43-річна жителька села Заставля. Близько 03:30 чоловік зателефонував до жінки. Він видав себе за її сина і почав розповідати, що начебто він потрапив в аварію і його затримали правоохоронці. Шахрай переконався, що жінка повірила в цю інформацію, а далі він наче передав слухавку поліцейському. Змінивши голос, зловмисник сказав потерпілій, що вона повинна заплатити за «звільнення» хлопця. Жінка розхвилювалась і навіть не перевірила почуту інформацію. Вона погодилась виконати усі умови і невдовзі передала 13 тисяч гривень та 500 доларів таксисту, який приїхав на замовлення шахрая.

Схожу схему чоловік втілив для того, щоб ошукати 77-річну жінку з Дунаєвець. Вона віддала за «звільнення» родича 7 тисяч гривень.

А скоєнню третього випадку шахрайства завадив водій таксі. Вночі він отримав від 41-річної мешканки Дунаєвець 1 тисячу доларів. Він повинен був відвезти гроші в місто Бар Вінницької області. Однак таксист запідозрив, що це шахрайство і звернувся до поліції, а гроші повернув потерпілій.

Незабаром шахрая затримали. Зараз слідчі встановлюють усі деталі випадків. Чоловіка можуть позбавити волі терміном до 3 років.