Ви є тут

З центру міста прибрали незаконні рекламні конструкції

Сьогодні, 16 травня, комунальники демонтували декілька спеціальних рекламних конструкцій, так званих штендерів, які були розміщені незаконно. Вони знаходилися у центральній частині міста, зокрема, на вулицях Проскурівській та Соборній.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, з центру міста прибрали незаконні рекламні конструкції. За словами директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександра Чорнієвича, комунальники прибрали з центру міста ті конструкції, які не мали необхідних дозвільних документів. Деякі конструкції були прикріплені до дерев та стовпів за допомогою ланцюгів. Це також не відповідає вимогам. Крім штендерів були демонтовані конструкції типу «сіті-лайти». Також відомо, що штендери і сіті-лайти були у неналежному технічному стані. Це створювало небезпеку для хмельничан, адже в разі пориву вітру конструкції могли впасти і травмувати людину. Також рекламні конструкції псували естетичний вигляд центральної вулиці міста.

Наразі сіті-лайти демонтували частково, а саме зняли побиті короби. Згодом комунальники проведуть остаточний демонтаж сіті-лайтів. Крім того, заплановано забрати незаконно розміщені тимчасові рекламні засоби на інших вулицях Хмельницького.

Усі роботи щодо демонтажу конструкцій проводилися на основі Порядку розміщення зовнішньої реклами у місті. Тепер на вулиці Проскурівській стало набагато затишніше та безпечніше без рекламних конструкцій.

Нагадаємо, що з вулиці Проскурівської планують прибрати усі МАФи. Залишаться лише кіоски, в яких продають пресу. Вчора, 15 травня, у Хмельницькому розпочалось проведення публічної консультації з приводу розташування тимчасових споруд. Хмельничани можуть проголосувати та вибрати, де саме, на їхню думку, слід розміщувати кіоски.