На Хмельниччині до довічного ув'язнення засуджено двох чоловіків, які вбили водія таксі

Ви є тут

Инна Хананова

На Хмельниччині до довічного ув'язнення засуджено двох чоловіків, які вбили водія таксі.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що у травні 2016 року, двоє мешканців Тернопільської та Рівненської областей скоїли вбивство таксиста.

Відомо, що чоловіки вже мали раніше судимість за крадіжки, скоєння грабежів та розбійних нападів. Однак це не пішло їм на користь і вони не почали дотримуватися правопорядку. Чоловіки ніде не працювали і вирішили заробляти гроші незаконним шляхом.

Минулого року зловмисники вирішили скоїти напад на водія таксі, викрасти у нього цінні речі, а потім вбити чоловіка. Злочинці випили спиртні напої і пішли на автовокзал Тернополя. Там вони зупинили таксі і попросили водія відвезти їх у місто Шумськ Тернопільської області. Чоловік на це погодився, навіть не підозрюючи, чим ця поїздка для нього завершиться.

Під час подорожі пасажири наказали водієві зупинити машину у полі. Далі вони напали на чоловіка і завдали йому кілька ударів ножем, які призвели до смерті потерпілого. Зловмисники забрали усі цінності, які були в автомобілі. Після цього вони залишили тіло чоловіка у полі, а самі повернулися до машини. Вони вирішили втекти з місця злочину на цьому транспортному засобі, але через відсутність водійських навичок їм не вдалося це зробити.

Але зловмисникам все одно довелося відповідати перед законом за вчиненн вбивства. Згодом правоохоронці знайшли та затримали чоловіків. У суді було доведено їхню вину у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 України, ч. 4 ст. 187 та ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України.

Шепетівський міськрайонний суд розглянув усі матеріали справи і призначив злочинцям покарання у вигляді довічного ув'язнення. Також у них конфіскували майно.