Маленькі хмельничани показали відмінні знання з місцевого самоврядування на брейн-рингу «Моя позиція» та виграли поїздку до Києва

Ви є тут

Инна Хананова

У п'ятницю, 5 травня, о 12:00, у Палаці творчості дітей та юнацтва пройшов фінал інтелектуальної гри «Моя позиція». 

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, учасниками інтелектуального змагання на тему історії та сучасності місцевого самоврядування стали учні 5 класів таких навчальних закладів:

  •  СЗОШ №8 «Крила надії»
  •  СЗОШ №12 «Козачата».

Школярі відвідали екскурсії у міській раді та довідалися про особливості місцевого самоврядування. Це допомогло дітям продемонструвати відмінні знання з історії Хмельницького та роботи органів місцевого самоврядування. Нагадаємо, що в березні відбулися дві півфінальні гри, завдяки яким було визначено фіналістів брейн-рингу.

Діти швидко та впевнено відповідали на питання, які стосувалися мікрорайонів міста, відомих хмельничан, історії міста, принципів місцевого самоврядування тощо. Школярі показали, що вміють діяти рішуче і злагоджено. Вони доклали максимум зусили, щоб досягти високих оцінок у конкурсі. Також дітки активно себе проявили та продемонстрували, що вміють працювати у команді і підтримувати один одного. Усіх учасників брейн-рингу активно та щиро підтримували однокласники.

Брейн-ринг пройшов дуже енергійно, яскраво, весело та цікаво. Усі діти показали, що володіють знаннями про історію рідного міста. Школярі отримали великий досвід, змогли дізнатися багато нового, а також показали, що вміють швидко та влучно відповідати на питання. Завдяки інтелектуальній грі вони стали більш впевненими у собі. 

Переможцями інтелектуальної гри «Моя позиція» серед п'ятикласників стала команда СЗОШ №12 «Козачата». Переможці отримали спеціальний подарунок від Олександра Симчишина - сертифікат на поїздку до Верховної Ради України. Цікава та пізнавальна екскурсія відбудеться незабаром, 15 травня. Діти матимуть чудову нагоду дізнатися про роботу народних депутатів України та побачити архітектурні пам'ятки Києва.

Керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій наголосила, що дуже пишається усіма учасниками, адже вони показали дуже гарні знання та чудово проявили себе у командній грі.

Крім того, відповідно до рішення міського голови сертифікат на поїздку до Верховної ради України отримала ще одна команда - «Золотий запас» гімназії №2. Діти показали, що добре знають законодавство про місцеве самоврядування у конкурсі серед учнів 6-7 класів, який пройшов у вигляді вікторини «Місто своїми руками», а також у телепроекті «Битва шкіл». Школярам вручили подарунковий сертифікат під час урочистого заходу, присвяченого 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який проходив в актовій залі гімназії.

Дивіться у "Великому довіднику":