Для маленьких хмельничан у сквері ім. Т.Г. Шевченка з'явилось «Місто Професій»

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому відбулося цікаве профорієнтаційне інтерактивне свято для дітей «Місто Професій».

Як повідомляє Хмельницький, маленькі хмельничани зможуть спробувати себе у різних професіях. За словами організатора проекту «Місто Професій» Тетяни Люльки, за статистикою, близько 52% студентів, які закінчують університет, згодом не працюють за спеціальністю. Тому цей проект має на меті змінити сам вектор вибору професії.

Головним завданням проекту «Місто Професій» є демонстрація дітям широких можливостей для розвитку на основі профорієнтації. Дуже важливо, щоб дитина свідомо обирала свою майбутню професію, ставилася до цього відповідально та сумлінно, змогла у майбутньому реалізувати свій власний потенціал. Часто трапляються випадки, коли людина обирає професію не за покликом серця, йде працювати у галузь, нав'язану суспільством, а потім шкодує про свій вибір. Адже робота повинна приносити не лише хороший дохід, а й задоволення. Тоді вона буде зроблена якісно. Саме тому важливо з раннього віку сформувати у дитини прагнення до свідомого вибору майбутньої професії.

У Хмельницькому вже вчетверте відбудеться «Місто Професій», у сквері ім. Т.Г. Шевченка. Усі дітки зможуть спробувати себе у різних видах діяльності, навчитися чомусь новому, розвинути свої навички та здобути знання. При вході у містечко кожній дитині вручать паспорт та карту представлених професій. Далі кожен зможе «влаштуватись на роботу». Фахівці проведуть для маленьких хмельничан майстер-класи та ознайомлять з основами своїх професій. Після цього дітки зможуть спробувати себе у ролі рятувальника, лікаря, криміналіста, перукаря, кухаря, актора, автослюсаря, моделі, соціального працівника, кінолога, агронома, будівельника, продавця, банкіра тощо.

Усі, хто сумлінно виконає свої завдання, отримають за це умовну заробітну плату. Цю винагороду дітки зможуть витратити у магазині, який буде розташований на території «Місто Професій», і придбати солодкі подарунки.

У суботу, 20 травня, у сквері ім. Т.Г. Шевченка, з 12:00 до 15:00, розгорнулось імпровізоване «Місто Професій».

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», у місті вже вчетверте провели масштабний захід, під час якого маленькі хмельничани змогли ознайомитися з різними видами професій. Діти та підлітки віком від двох до сімнадцяти років із задововоленням спробували себе у ролі подедників. поліцейських, будівельників тощо. Завдяки такому заходу діти змогли краще зрозуміти усю важливість кожної професії.

При вході у «Місто Професій» хмельничанам вручали паспорти. З ними діти відвідували різноманітні майстер-класи. Фахівці уважно слідкували за усіма процесами та допомагали дітям освоїти аспекти різних професій. Також діти довідалися про особливості кожної професії.

«Місто професій»