Ви є тут

На Хмельниччині судитимуть жінку, яка сокирою забила рідну матір

Инна Хананова

На Хмельниччині жінці, яка жорстоко вбила рідну матір, загрожує довічне ув'язнення. Обвинувальний акт направили до суду.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, жахливий випадок трапився на початку цього року, у Кам'янець-Подільському районі. В будинку донька та матір раптово почали з'ясовувати стосунки. Однак вирішити конфлікт, який виник, мирним шляхом двом рідним людям так і не вдалося. Дана бурхлива суперечка призвела до жахливих і трагічних наслідків, перерісши у криваву бійку. 

Донька сильно розлютилася на матір і схопила сокиру, яка знаходилася неподалік. Вона почала наносити удари потерпілій у голову. Коли ж мати спробувала захиститися, зловмисниця почала завдавати удари сокирою по рукам. Всього вона нанесла жінці 33 удари. Численні травми виявилися дуже серйозними і призвели до того, що потерпіла померла.

Зловмисниця зрозуміла, що вона накоїла і що мати померла. Тоді вона вирішила якимось чином приховати сліди вбивства, щоб уникнути покарання за свій жахливий вчинок. Тому жінка заховала у помешканні сокиру. Далі вона помила тіло загиблої, переодягнула її в чистий одяг та поклала на ліжко. Таким чином, вона хотіла, щоб усе виглядало так, наче її мати померла природнім шляхом. А лікарі лише констатували це. Однак втілити такий план та уникнути відповідальності за скоєння страшного вбивства жінці не вдалося. Її затримали правоохоронці. Зараз затримана перебуває під вартою. Тепер вона буде відповідати перед законом за те, що навмисно вбила свою рідну матір.

Слідчі проводили усі необхідні експертизи та з'ясовували усі обставини справи. Згодом їм вдалося зібрати усю необхідну кількість доказів жахливого вбивства донькою матері. Тоді працівники прокуратури направили до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за п. 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Згодом суд розгляне матеріали справи і призначить покарання зловмисниці. Вона може провести у в'язниці від 10 до 15 років, або довічно.