М'які іграшки, народні ляльки та декоративний розпис: юні хмельничани презентували творчі роботи на виставці «Знай і люби свій край»

Ви є тут

Инна Хананова

Юні хмельничани презентували свої творчі роботи на обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА, мета такого заходу полягає у тому, щоб залучити діток до творчості, щоб вони активно розвивали свої навички та вміння, цікавилися народним мистецтвом та втілювали свою фантазію та ідеї у різноманітних виробах.

Члени компетентного журі розглядали та оцінювали роботи дітей, представлені у двох розділах: декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Творчі хмельничани презентували майже 800 експонатів. Дітки представили народні ляльки, писанки, вироби з тіста, бісеру, м'які іграшки, вироби з природних матеріалів, художню вишивку, народний живопис, в'язані вироби, художню кераміку тощо. У своїх роботах діти зобразили птахів, тварин, квіти, національний орнамент, декор тощо. Роботи висвітлюють красу української культури та любов до природи. Журі оцінювало роботи за тим, наскільки вони оригінальні, унікальні, складні, трудомісткі та якісні. 

Діти використовували сучасні техніки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Вони втілювали сучасні цікаві ідеї, працювали за новими напрямками і техніками. Зокрема, вперше на Хмельниччині презентували роботи у техніках: пейп-арту, картонажу, гільошування, вітражу, валяння з вовни, пластилінографії, печворку, асамбляжу, торцювання, дудлінгу тощо.

Усі учасники дуже старалися та доклали максимальних зусиль, щоб їхні вироби були якісними, гарними, унікальними та оригінальними.

Найкращі роботи будуть представлені на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».