На Хмельниччині чоловік підпалив будинок, в якому знаходилися його колишня дружина та двоє маленьких дітей

Ви є тут

Инна Хананова

Випадок трапився в Хмельницькому районі. Чоловік підпалив будинок, в якому знаходилися його колишня дружина з двома маленькими дітьми. 

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, з'ясувалося, що пожежа виникла вночі. В будинку перебували 32-річна жінка та двоє діток. Наймолодшій дитині лише 11 місяців, а найстаршій - 7 років. Ввечері вони усі лягли спати, навіть не підозрюючи, що може статися лихо. На щастя, мати почула крізь сон, що на горищі щось тріщить, а потім побачила дим. Жінка швидко розбудила дітей і вони покинули помешкання. На місце події негайно прибули рятувальники. Вони вчасно загасили вогонь. Від загорання постраждав тільки дах будинку. 

На місце виклику також прибули поліцейські. Вони опитали потерпілу і згодом встановили, що будинок підпалив її колишній чоловік. Стало відомо, що вони жили протягом деякого часу окремо і майже не спілкувалися. Але 33-річний чоловік ніяк не міг з цим змиритися і шукав різні шляхи, щоб якось вирішити цю проблему. Але мирним способом йому не вдавалося повернути сім'ю. Тоді він вирішив діяти по-іншому. Чоловік почав телефонувати колишній дружині і погрожувати їй. Далі чоловік зважився на те, щоб помститися жінці. Він проник вночі у будинок і підпалив сіно, яке знаходилося на горищі. Чоловік дуже сильно розлютився і навіть не зважав на те, що у будинку спали його маленькі діти, які також могли загинути.

Згодом чоловіка затримали поліцейські. Тепер зловмиснику доведеться відповідати перед законом за свій вчинок за ч. 1 ст. 129 та ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України. Зараз слідчі встановлюють усю послідовність подій та подробиці випадку. Далі суд розгляне матеріали справи і визначить покарання для затриманого. Він може провести у в'язниці від 3 до 10 років.