На Хмельниччині до автомобіля підприємця прикріпили вибухівку

Ви є тут

Инна Хананова

У суботу, 15 квітня, Старокостянтинівський відділ поліції отримав повідомлення від 47-річного киянина про те, що на його машині прикріплений підозрілий предмет. Чоловік приїхав на Великодні свята у Старокостянтинів і побачив небезпечну річ на дні своєї автівки.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Хмельницькій області, з'ясувалося, що чоловік займається підприємницькою діяльністю у Києві. Він вирішив приїхати на Великодні свята у гості до своєї сестри, яка проживає у Старокостянтинові. Чоловік припаркував свій автомобіль «Volkswagen Touareg» і вже хотів йти, але раптом побачив, що до вихлопної труби прив'язаний підозрілий предмет. Його прикріпили за допомогою мотузки, скотчу та будівельних пластикових хомутиків. Підприємець почав хвилюватися, адже річ нагадувала гранату, яка могла вибухнути. Чоловік одразу звернувся у поліцію.

На місце виклику швидко прибули слідчі та спеціалісти вибухотехнічної служби. Вони уважно оглянули автомобіль. Фахівці вилучили небезпечний предмет металевий предмет. За попередніми даними, до машини підприємця була прикріплена ручна бойова граната РГД-5.

Небезпечний предмет відправили на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України у Хмельницькій області. Фахівці повинні встановити усі подробиці. Тепер повинно з'ясуватися, хто міг бути причетний до встановлення вибухівки на автомобіль київського підприємця. Від вибуху гранати могло постраждати багато людей, які знаходились неподалік машини.

Наразі слідчі встановлюють усі деталі справи. За цим фактом відкрили кримінальне провадження за п. 5 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Коли буде з'ясовано подробиці, працівники прокуратури передадуть справу до суду.