Вісім років у в'язниці може провести чоловік, який вийшов за «законом Савченко», а потім пограбував пенсіонерів

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельницькі правоохоронці затримали чоловіка, який грабував пенсіонерів.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Хмельницькій області, з'ясувалося, що 30-річний житель Старокостянтинова вже 5 разів мав судимість. Чоловік вже раніше перебував у в'язниці. Його випустили на волю у березні минулого року відповідно до «закону Савченко», перерахувавши терміни попереднього ув'язнення. Але це не пішло йому на користь і замість того, щоб дотримуватися правопорядку, чесно заробляти гроші і вести правильний спосіб життя, чоловік знову почав скоювати напади і пограбування. Свою незаконну діяльність він зосереджував на самотніх пенсіонерах.

Стало відомо, що чоловік приїхав у село Великий Жванчик Дунаєвецького району. Зловмисник добре знав місцевість, оскільки колись працював тут у лікувально-оздоровчому закладі. Чоловік вирішив знову скоїти крадіжки, щоб отримати бажані гроші набагато швидше та незаконно, замість того, щоб спробувати знайти роботу. Він почав спостерігати за місцевими мешканцями і натрапив на будинок самотньої хворої жінки. Бабуся важко хворіла і не могла встати з ліжка. Зловмисник потрапив до її помешкання і почав його обшукувати, намагаючись знайти цінні речі та гроші. Це все бачила потерпіла, але нічого не могла вдіяти. Чоловік знайшов 500 гривень і два ліхтарики. Це все він забрав і зник. Після скоєння крадіжки злодій вирушив до Кам’янця-Подільського. Там він і витратив чужі гроші на власні потреби.

Залишившись без грошей, чоловік повернувся у село і вночі потрапив до ще двох будинків. Поки власники помешкання спали, чоловік пошкоджував двері і незаконно проникав до будинків. Цього разу жертвами злодія стали 79-річний пенсіонер, в якого чоловік вкрав мобільний телефон вартістю 500 гривень, та 50-річний місцевий мешканець, в якого він поцупив гаманець з грошима.

Однак уникнути відповідальності за скоєне зловмиснику все одно не вдалося. Правоохоронці його знайшли та затримали в Старокостянтинові.

Чоловікові вже оголосили про підозру у вчиненні злочинів за ч. 3 ст. 185 та ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України. Він може провести у в'язниці до 8 років. Зараз зловмисник перебуває під домашнім арешом. Слідчі продовжують проводити необхідні експертизи та з'ясовувати усі подробиці справи.