На Хмельниччині засуджено двох курсантів Академії сухопутних військ за вчинення замовного вбивства 33-річного чоловіка

Ви є тут

Инна Хананова

У вівторок, 8 серпня, Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області, ухвалив вирок у кримінальній справі щодо жінки, яка замовила вбивство свого чоловіка та підговорила на це двох курсантів Академії.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу військової прокуратури Західного регіону України, двох курсантів Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного визнали винними у вчиненні злочину, передбаченого п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України, а замовницю вбивства - у скоєнні злочину, передбаченого п.п.11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

З'ясувалося, що взимку минулого року, 31-річна мешканка Славути, вирішила замовити вбивство свого чоловіка. Стало відомо, що за деякий час до трагедії між подружньою парою часто виникали суперечки і вони навіть хотіли розлучитися. Чоловік наголошував на тому, що після цього буде самостійно виховувати їхню спільну дитину. Однак такий варіант розвитку подій зовсім не влаштовував жінку. Тоді вона вирішила позбутися чоловіка і продумала детальний план вбивства.

Зловмисниця звернулася до двох курсантів Академії Сухопутних військ. Один із них - родич жінки. Того вечора він прийшов у гості до потерпілого. Курсант кілька разів вдарив чоловіка молотком по голові. В цей момент його спільник, з яким вони разом навчалися, спостерігав за розвитком подій. Внаслідок важких отриманих травм 33-річний чоловік помер. Після скоєння жахливого вбивства зловмисники втекли з помешкання загиблого та вирушили потягом до Львова. Жінки в той момент не було у квартирі. Повернувшись додому, вона одразу повідомила правоохоронців про цей трагічний випадок. Таким чином, вона хотіла зняти з себе усі підозри.

Однак слідчі провели необхідні експертизи, встановили деталі жорстокого вбивства та затримали злочинців.

Суд розглянув матеріали справи та призначив покарання. Замовниця вбивства проведе у в'язниці 15 років. Таке ж покарання призначив суд і виконавцеві. А його спільника ув'язнили терміном на 12 років. Також у курсантів конфіскують усе майно.