Ретро-фільми, автобусна екскурсія та живі скульптури: у Хмельницькому відкрили туристичний сезон

Ви є тут

Инна Хананова

У квітні у Хмельницькому відкрили туристичний сезон. Заходи проходять на центральній вулиці міста.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, 28 квітня планується відкрити літній туристичний сезон у місті. Різноманітні цікаві інсталяції будуть розміщені на вулиці Проскурівській, а також буде встановлена велика сцена на майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка.

Туристичний сезон стане логічним продовженням минулорічної тематики «Відкрий своє місто. Історія друга». Зокрема, заплановано розмістити оригінальні фотографії Хмельницького та провести першу ексклюзивну автобусну екскурсію. Невеличкий музейний куточок розповість про історію міста. Усі бажаючі зможуть ознайомитися з унікальними експозиціями та довідатися багато нового. Для хмельничан та гостей міста будуть транслювати ретро-фільми, щоб передати атмосферу 80-х років XIX століття. Також усі зможуть побачити живі скульптури.

Спеціальна інсталяція під назвою «Піраміди» повинна сприяти тому, щоб громадяни довідалися про велику кількість пізнавальних об'єктів, які будуть цікавими для туристів і знаходяться у Хмельницькому. Саме вони і утворюють своєрідну культурну піраміду. Завдяки проекту «Говорять старовинні будівлі» можна буде дізнатися більше цікавої інформації про будинки та архітектурні об'єкти. Крім того, під час святкових заходів хмельничани зможуть довідатися про різноманітні фестивалі, які відбудуться цього року і таким чином спланувати своє дозвілля.

Також передбачено провести поштову акцію «Надішли листівку з видом рідного міста», в якій зможе взяти участь кожен бажаючий. Захід відбудеться просто неба. Таким чином, кожен зможе запросити до Хмельницького своїх близьких та друзів.

Усі заплановані заходи спрямовані на те, щоб якомога краще розкрити місто у туристичному плані, показати гостям, скільки є цікавих об'єктів на території Хмельницького. 

У п'ятницю, 28 квітня, в Хмельницькому відбулося урочисте відкриття туристичного сезону. Для хмельничан та гостей міста підготували багато цікавих заходів.

У свій перший маршрут вирушив екскурсійний автобус. Його облаштував за власні гроші бізнесмен, який має досвід туристичної справи та міжнародних перевезень. Екскурсійний автобус розписали художники. 

Екскурсія містом на автобусі триває 1 годину 30 хвилин. Автобус відправляється з вівторка по п'ятницю о 15:00, у суботу об 11:00 та 15:00, виїзди в неділю за попередньою домовленістю. Вартість квитка становить 45 гривень. 

На вулиці Проскурівській усіх вітають живі скульптури, також тут розмістили цікаву та оригінальну інсталяцію «Піраміди», яка інформує громадян про заклади, які варто відвідати. Крім того, усі присутні можуть милуватися найбільшою картиною міста «Романтичний Хмельницький». Також для хмельничан та гостей міста розмістили фотовиставку «Місто, яке люблю» та музейний куточок Проскурова.